Wpis z mikrobloga

@Pomeranian: heh co do deficuty to gdyby był za duzy to bysmy raczej nie byli wiarygodni na tle miedzynarodowym, naszczescie widac dajemy rade, jakos niemcy maja nadwyżke rok rocznie, a twoje przyszlosciowe wywody to jakeis bajki z rukrki z kremem i ty mowisz ze ja sie ośmieszam i jeszcze od debili wyzywasz, nie bede z toba prowadził rozmowy bo sie nie nadajesz niczym niesiołowski
@RedBaron: @saper_vodiczka: Peło rządziło m.in. w czasach wielkiego kryzysu finansowego. Jak chcecie się brandzlować statystykami, to weźcie sobie porównajcie liczby PiS z sąsiadami z UE i taką Rumunią. Trudno w 2 lata zrujnować gospodarkę sporego kraju, ale PiS wytrwale do tego dąży. Jak ją zrechrystianiuzują do reszty, to będzie Grecja+.
Dla przypomnienia:

Pytany o polską gospodarkę, prezes PiS mówił, że byłby skłonny zaakceptować spowolnienie wzrostu ekonomicznego, jeżeli byłoby ono ceną
@Monarch ale mi tego nie mow, ja dalem ten wykres tylko dlatego, ze OP cos bredził o 60mld deficytu za peło. A co do ich rzadow, to mozna jeszcze wspomniec, ze przed 2012 bylo sporo inwestycji pod Euro, wiec deficyt musial byc wyzszy