Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem jeszcze przed sylwestrem publikuje przepis na wspaniałą włoską kanapkę panuozzo z karczochami i kaparami.

Link: Panuozzo z karczochami i kaparami - przepis na wspaniałą włoską kanapkę

Przepis bazuje na cieście do pizzy, który publikowałem dwa tygodnie temu. Mam nadzieję, że kanapka będzie wam smakować. Zamiast karczochów i kaparów można użyć też innych składników (generalnie panuozzo występuje w wielu wersjach).

Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi co do przepisu to śmiało pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

Na zdjęciu poniżej znajduje się panzerotti, kolejny wspaniały włoski wynalazek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Osoby, które chcą żeby zawołać ich do następnego przepisu oraz aby wołać ich do kolejnych przepisów proszę o zaplusowanie komentarza poniżej.

PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy.
PPS W kolejnych odcinkach chciałbym zająć się między innymi takimi tematami jak: sos do pizzy, techniki pieczenia pizzy w domu i różnice pomiędzy nimi i wiele innych. Czekam też na wasze sugestie ;)
MG78 - Tak jak obiecałem jeszcze przed sylwestrem publikuje przepis na wspaniałą włos...

źródło: comment_DCvrKkYSh47k1fFp0qPx83K61c3FuqYB.jpg

Pobierz
  • 40
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (1174)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @kptant @morcinek @bartol435 @PotatoVodka @bartmil555 @CodexGigas @bialaczekolada @Grimmsurfer @Nixon52 @0dyn @DaneOsobowe @Sanehaj @helga-von-klusken @NewHope @HansLanda88 @SiewcaNiepokoju @PurpleHaze @PlusujMnie @Wheeler @BulaGaming @Kahol @godeath @kyloe @loczyn @Colo99 @thrawn41 @kreiws @Sadko @aweczet @SzureX @amn1337 @Dowluk @maxols @klimatyzator @