Wpis z mikrobloga

tuż przed weekendem AB


@immaculata: Sądząc po rasie to nabiłbyś głównie przegranych

graniem na piracie


@Hardporecorn: Mnie śmieszy chwalenie się graniem na oryginale. Pirat dużo lepszy, mam wykupione wszystkie dodatki i aktywny abonament na blizzie, ale oryginał z tego może zrobić tylko blizzard. A jak na razie dopiero ogłosili rozpoczęcie prac..... więc... 2024?
Mnie śmieszy chwalenie się graniem na oryginale.


@nickszalinski: Kurde, nie widziałem takiego kogoś już od classica, no, chyba, że na wasze tagi wbijają ludzie, którzy wyzywają biedaserwery i się z nich śmieją, ale tego nie monitoruje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym, dorośli ludzie wiedzą, że a) się nie kradnie, b) jak się czegoś chce to można poczekać, a nie mieć wszystko na już, teraz, samo się
się nie kradnie


@Hardporecorn: z tym do blizzarda

samo się wszystko automatycznie nie zaprogramuje


@Hardporecorn: blizzard zaprogramował ale pozmieniał. Teraz musi przystosować starą wersję do dzisiejszej technologii.

można poczekać


@Hardporecorn: Czekałem od 2007. W końcu po 10 latach czekania postanowiłem zagrać na privie. No, po 9, bo zacząłem w grudniu 2016.
Czekałem od 2007. W końcu po 10 latach czekania postanowiłem zagrać na privie. No, po 9, bo zacząłem w grudniu 2016.


@nickszalinski: No brawo, dopiero w momencie, gdy zapowiedzieli. 9 lat czekałeś na coś, czego nie zapowiedzieli, a jak zapowiedzieli to uznałeś, że nie masz czasu czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

blizzard zaprogramował ale pozmieniał. Teraz musi przystosować starą wersję do dzisiejszej technologii.


@nickszalinski: Czyli muszą
No brawo, dopiero w momencie, gdy zapowiedzieli


@Hardporecorn: Zapowiedzieli na blizzconie 2017, wtedy już miałem 54 na elysium.

mam obwiniać Blizzarda, że go okradają?


@Hardporecorn: że za dużo bierze? Jak ci się nie podoba że płacę więcej niż powinienem (bo powinienem tylko podstawkę i abonament, a mam jeszcze legion wykupiony)
że za dużo bierze? Jak ci się nie podoba że płacę więcej niż powinienem (bo powinienem tylko podstawkę i abonament, a mam jeszcze legion wykupiony)


@nickszalinski: To, że coś jest drogie, to nie znaczy, że trzeba kraść. Mnie nie stać na Mercedesa, a chciałbym takim jeździć, ale jakoś nikomu takiego nie ukradłem/ukradnę, bo mam trochę godności. Cena jest za duża, to nie płacisz i nie grasz, bo widać produkt jest tego
Cena jest za duża, to nie płacisz i nie grasz

token, możesz goldem płacić za abonament


@Hardporecorn: Aha, tokenem zapłacę za abonament na elysium...

Ja tu piszę że płacę za oryginalny wow więcej niż powinienem, bo gram tylko na podstawce (na prywatnym serwerze), a ty i tak nazywasz mnie złodziejem. Mógłbym nawet nakupić boostów i zmian rasy i nic by to nie zmieniło.

Może nie gadaj o tym jak nie masz
@nickszalinski: XD To, że kiedyś kupiłeś podstawkę nie uprawnia cię do samego grania, bo zawsze był wymagany aktywny abonament (to jedno i zdecyduj się, czy jednak masz opłacony abonament, czy sobie to tylko wymyśliłeś, bo grasz na biedaserwerze, bo co chwilę co innego piszesz). Kupując wowa zaakceptowałeś zasady jego twórców, to jak będziesz go użytkował, to, że masz konto, nie oznacza, że możesz w nie grać. To twórca i właściciel gry
piratem, złodziejem, czy jak wolisz


@Hardporecorn: druidem

Włączając grę po raz pierwszy musisz zaakceptować umowę


@Hardporecorn: ale nie odpalając silnik serwera... Naucz się czytać

Po prostu sam coś ukradłeś i chcesz innych zrównać ze sobą żeby pozbyć się poczucia winy. Już ja to znam..........
Po prostu sam coś ukradłeś i chcesz innych zrównać ze sobą żeby pozbyć się poczucia winy. Już ja to znam..........


@nickszalinski: Argumentów zabrakło, że bezpodstawnie twierdzisz, że coś ukradłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam zresztą tym zdaniem udowadniasz to, że w poprzednim komentarzu miałem rację, złodziej zawsze sobie wmawia jakiś powód dlaczego kradnie (albo raczej, dlaczego to, co robi nie jest kradzieżą), w tym wypadku to przecież