Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy zauważyliście ale już można zamawiać prenumeratę "Mistrzów Polskiej Fantastyki" ( ͜͡ʖ ͡€)
W skrócie: 40 tomów, 13 zł za tom, twarda oprawa, książka co dwa tygodnie (dla prenumeratorów dwie książki raz w miesiącu), koniec w lipcu 2019. Co ciekawe nie trzeba płacić z góry, a z tego co zrozumiałem pierwsze tomy po prostu ci przysyłają i dopiero jak je opłacisz przyjdą kolejne.

Mimo że większość z tego już przeczytałem to i tak napaliłem się jak szczerbaty na orzechy bo nie mam papieru, a na półce będzie to wyglądało uber kozacko.

https://platnosciedipresse.pl/prenumerata-kolekcja-mistrzowie-fantastyki/

#fantastyka #ksiazki #ksiazka #cebuladeals #czytajzwykopem
L.....e - Nie wiem czy zauważyliście ale już można zamawiać prenumeratę "Mistrzów Pol...

źródło: comment_t89xGdywaf7cwwY2jZT2PbUtrfal9RZO.jpg

Pobierz
  • 58
@LibertyPrime zamówiłem prenumeratę bo nigdy nie miałem pomysłu od czego zacząć przygodę z fantastyką. O Panie Lodowowego Ogrodu słyszałem trochę dobrych opinii wiec się zdecydowałem. Zobaczymy po pierwszych książkach jak będzie z jakością bo jak się okaże że to wydanie na papierze toaletowym to trochę słabo.
@LibertyPrime Pamietam jak z 6 lat temu czekalem na 4 tom... i sie nie doczekalem. Zapomnialem wszystko. @ArniHell nie zawiedziesz sie.

Dostalem maile. Prenumerata poszla wlasnie za pobraniem. Ciekawy system. Wole tak niz z gory (chociaz i to mozna rozbic na 2 raty)
Pan lodowego ogrodu nie bez powodu jest pierwszy bo to imo najlepsza książka w tym zestawieniu


@LibertyPrime: chciałem się skusić ale widząc tą megalomanska serię na start chyba się z 5 razy zastanowię. Da rade nie kupować tych pierwszych 4ech ? Bo płakać chyba będę jak pomyślę, że muszę na tego potworka blablaniny kasę wydać xD