Wpis z mikrobloga

Temat się przewijał już parę razy w sumie. Aktualnie wszystkie środki mam ulokowane w BTC, na ten moment jest to jakiez 2k zł, dla niewielu pewnie mało, dla mnie to już całkiem pokaźna suma. Na samym BTC zarobiłem jakieś 300 % kupując jakiś czas temu a potem sprzedając na górkach i kupując w dołkach. Zapewne będe tak robił dalej chyba że jednak polecacie wrzucić to co mam w altcoiny i czekać. Niech leży odłogiem a może coś tam kiedyś zarobię. Co byście zrobili na moim miejscu panowie ?
#bitcoin
  • 22
@zbinior: Tak, wyobrażam to sobie. Ale z drugiej strony tutaj każdy w czymś siedzi. Liczyłbym na opinię kogoś kto od dawna jest w kryptowalutach, jakieś szczere opinie. Chociaż i tak pewnie zaraz pojawią się opinie o inwestowaniu na górce i sprzedawaniu w dołku .;)

Wczoraj wypowiadał się tutaj zbanowany człowiek, mówił że według niego najlepiej kupić po kawałku najlepiej prosperujących altów, przesłać do portfela i zostawić na 2 lata .
@maluuutki: Zobaczymy :)
Ja tam w sumie wierzę w tego BTC. Wprowadzany w coraz większej ilości miejsc jako środek płatniczy ,od dawien dawna chyba jedyny środek płatniczy w darknecie.
@maluuutki: No mnie przekonałeś już wcześniej szczerze mówiąc. Na początku parę razy udało się ładnie zarobić kupując w dołku i sprzedając na górce, a potem zakupiłem za 0.000176 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale z drugiej strony głęboko liczę na nocną zmianę Azjatów ;D
@lejajo: poza tym, w ostatnich dniach byłą spora pompa. Teraz widzimy zdrową korektę. Ripple mocno namieszał na scenie. Jak nie w ciągu kilku dni, to w styczniu będzie 4$ jak nie wiecej.