Wpis z mikrobloga

@CrazyxDriver: 1.Shadow Warrior z 2013 roku (pierwszy raz grałem) fajny FPS z różnymi eastereggami; gierę za darmo zgarnąłem na Steamie #cebuladeals
2.Postal 2 Complete (znaczy Postal 2 z Apocalypse Weekend i Paradise Lost) w Postala 2 grałem kiedyś, ale kupiłem na wyprzedaży jakiejś
3.Hotline Miami - gierki jeszcze nie ukończyłem (w połowie jestem); giera przekonała mnie klimatem tal osiemdziesiątych i soundtrackiem; polecam, jak ktoś nie grał
@CrazyxDriver:
1. Zelda BotW - jestem w tej grze po prostu zakochany ()
2. Wolfenstein the new Collosus - Fps roku, choć nie dorównuje New Orderowi
3. Thimbleweed park - genialna przygodówka w starym dobrym stylu.
Oprócz tego mnóstwo świetnych indyków i gier AAA. Ten rok dla giereczkowa był świetny, a przyszły zapowiada się jeszcze lepiej.
@CrazyxDriver: Na PC w tym roku to zdecydowanie
1.Obie części Hand of Fate - Mega przyjemny gameplay połączony z karcianką,szkoda że jedynie singleplayer ale w pierwszym kwartale wychodzi pełnoprawna gra planszowa
2.KotOR - Ograny pierwszy raz i jaram się mocno,będę musiał nadrobić inne klasyki które mnie ominęły
3.Wiesiek 3 - Genialne RPG,gdzie w końcu nie trzeba się domyślać jak przejść jakiegoś questa jak w starych grach,ale zero motywacji aby przejść dodatki
@dyzmund Przy niektórych levelach lub kartach tak, ale sam mistrz gry mówi że z każdym pokonanym będzie coraz trudniej. W dwójce trochę mniej RNG ale zdarza się że przegrywasz bo pójdziesz inną ścieżką i jesteś jedną turę w plecy która była potrzebna. Karcianka jak każda inna, ale nie jest aż tak zależna od szczęścia, przynajmniej dla mnie :/
@CrazyxDriver:
U mnie top 3 wygląda tak:
1. Zelda: Breath of the Wild - O tej grze już każdy powiedział co wiedział, ja raczej nic nie dodam. To jest gra, która będzie pamiętana przez lata. Eksploracja, interakcja z otoczeniem, oprawa dźwiękowa, to wszystko stoi na najwyższym poziomie, a do tego gra świetnie wygląda.
2. Nier: Automata - Dla mnie totalne zaskoczenie. Poprzedni Nier to było drewno, którego nie byłem w stanie