Wpis z mikrobloga

@03lve37912: o żebyś wiedział, że pohandluje z takim oświeconym i świadomym słuchaczem, który odkrył, że Rihanna jest produktem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Bitelsi byli produktem, MJ był produktem, Beach Boysi byli produktem, Elvis też nim był i co teraz chcesz pohandlować? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co jest złego w byciu produktem w ogóle? Jeśli podczas tworzenia muzyki ma możliwość korzystania z talentów innych
Pobierz ShadyTalezz - @03lve37912: o żebyś wiedział, że pohandluje z takim oświeconym i świad...
źródło: comment_5SYmUaAt3Kk2ux4OLGNqcmHeqMjfbRrM.jpg
@Apollo_Vermouth: A może po prostu Rihanny mają w sobie coś niestrawnego, dla ludzi których interesują takie zestawienia i to nie tylko w Polsce, zaś ludzi których Rihanny kręcą, i do których są one adresowane nie wpadli by na to, że można odwalać rytuał słuchania takiej listy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@03lve37912: > Nie jest w topie muzyki artystów instrumentów którymi się posluguja.
To zdanie jest dla mnie niezrozumiałe ale to pewnie z nerwów ale strzelam, że sugerujesz iż aby być wybitnym muzykiem trzeba być w topie instrumentalistów co jest bzdurą. Rihanna jest wokalistką a ty od niej wymagasz, żeby była wirtuozką jakiegoś instrumentu no głupota. Idąc tym tokiem myślenia wokaliści wszystkich legendarnych zespołów to beztalencia i nie robią muzyki bo przecież
@Apollo_Vermouth: @ShadyTalezz:


moze po prostu pora przestać żyć przeszłością i zaakceptować ze muzyka się zmieniła?

Ale co się niby zmieniło? Rihanny nie są zjawiskiem nowym. Dlaczego zatem nie ma ich na tego typu listach?

Kiedyś palona płyty Elvisa, potem bojkotowano Bitelsów, przeklinano Black Sabbath i Led Zeppelin bo szatany, potem punk, grunge i wszystko co nowe dosłownie każdy nowy gatunek takie betonowe gamonie z zamkniętymi głowami próbują dyskredytować.


Ten proces
@kult_cwaniaka:

Ale co się niby zmieniło? Rihanny nie są zjawiskiem nowym. Dlaczego zatem nie ma ich na tego typu listach?


Rihanna w swojej muzyce inspiruję się często wykonawcami EDM oraz trap a te gatunki są relatywnie młode, oba powstały w okolicach lat 90 a ich duży wzrost popularności to ostatnie 10 lat. Przebieg kariery może nie różni się znacząco od gwiazd pop, które dominowały przed nią ale brzmieniowo ta muzyka jednak
@ShadyTalezz: ja się tu tylko wtranżolę jeśli chodzi o to, w jaki sposób MJ tworzył swoje utwory: http://www.nme.com/blogs/nme-blogs/the-incredible-way-michael-jackson-wrote-music-16799

przy czym nie wiem, jak tworzy Rihhana i czy w ogóle ma jakiś ogromny wpływ na swoją muzykę, bo nie interesuję się jej dorobkiem artystycznym. chociaż jeśli coś tam samodzielnie stworzyła, to chętnie się dowiem, w jaki sposób :) myślę że MJ nie miał jakichś wielkich problemów z samodzielnym pisaniem tekstów czy tworzeniem