Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest 53 dzień jak mój Xiaomi mi A1 z #gearbest nie doszedł. Mimo, że przesyłka miała zająć 7-12 dni roboczych (czyli teoretycznie dojść max 29 listopada). Ja jestem dobrym cierpliwym człowiekiem, czekałem, pisałem, prosiłem, powiedzieli, żebym dał im szansę do 30 grudnia. No zgoda.

Nie doszło - zapytałem o co kaman? A oni na to ojojoj chyba się zgubiła, ale nasz regulamin mówi, że to nie nasza wina. Ale pan Pandemicum jesteś takim dobrym klientem (kupuję tam regularnie od 2 lat), że wysmażymy Ci super ofertę! Wyślemy drugi za jedyne $115! Ewentualnie możemy Ci zrobić 50% zwrotu na twoje konto paypal.

No taka promocyjna oferta oferta, że musiałem zjeść gar bigosu, żeby się uspokoić.

Bo ja nawet rozumiem - coś się może czasem zgubić, okres świąteczny itp... tylko kurier twierdzi, że paczki nigdy nie otrzymał. Moje prośby o udostępnienie mi dokumentów wysyłki zostały bez odpowiedzi.

Więc wygląda to tak, że pieniądze zostały wzięte, paczka nie została wysłana, klienta przez miesiąc zbywamy lakonicznymi odpowiedziami i przeprosinami a na koniec coś w stylu "no okradliśmy Cię, ale spoko oddamy 50% i będziemy kumplami, nie?"

Ech... czekam na decyzję PayPala o zwrot moich pieniędzy. A choć do tej pory Gearbest polecałem gorąco moim znajomym, teraz będę odradzał każdemu, kto będzie słuchał.

#januszebiznesu #gearbest #gearbestkupony
  • 6
że przesyłka miała zająć 7-12 dni roboczych


@Pandemicum: wybrałeś DHL czy Priorityline?

tylko kurier twierdzi, że paczki nigdy nie otrzymał.


który?

Ech... czekam na decyzję PayPala o zwrot moich pieniędzy


i o to bądź raczej spokojny
@Andczej: Mieszkam w UK, British Priority (obsługuje go Yodel, konkurencja DHL, ale z tego co mi powiedziano działają tak samo - w sensie jeden dostawca od początku do końca). Status przesyłki od 15 listopada nie zmienił się z "With Seller".

@blantek: Do tej pory tak o polecałem, bo nigdy nie miałem problemów. Z drugiej strony ten telefon to najdroższa rzecz na jaką się skusiłem - wcześniej to były jakieś pierdoły
@blantek: każdy kto tam kupuje raczej wie, że na #gearbest robi się zakupy ze względu na niższe ceny, a nie jakość obsługi xD
Jak ktoś oczekuje live support 24/7, szybką przesyłkę, dobrze zapakowaną paczkę, łatwy zwrot itd. to pozostaje tylko amazon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.