Wpis z mikrobloga

Ważne informacje. Wczoraj o 23:50 wydałem aktualizację, która naprawiała parę błędów, niestety i do niej wkradł się jeden, po aktualizacji, z gry znikły wszystkie teksty, gra była niczym Wykop bez obrazków( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
Pragnę wszystkich uspokoić, iż błąd jest już naprawiony, a aktualizacja jest dostępna w sklepie Play, żadne zapisy gry nie znikły, nic nie znikło, po prostu gra wczytywała język angielski (a nie ma tutaj tekstów, będą w przyszłości), czyli wszystko działało dobrze, tylko język angielski nie miał/nie ma tekstów w grze :-}

Dziękuje Państwu za zgłoszenie problemu, przepraszam za kłopot, zachęcam też do aktualizacji gry do najnowszej wersji, usuwania konta (prestige system, sprawdzać panel statysty). Aktualnie nadal piszę panel ustawień, powinien być dostępny jeszcze dziś.

#donislawdev #mirkowaniegra #donislawmirkowanieclicker
  • 11
  • Odpowiedz
@dojcz_szpreche_nicht: @Dox3l:
Od zawsze była animacja ;p Podmieniała się grafika, w sensie serca mają ustawioną grawitację i spadają w dół, a dodatkowo jeszcze im się grafika podmienia ( to takie spriteshseet) serc ;p
Dziwne, u mnie cały czas była ta animacja w edytorze + telefonie + sprawdzałem historię wersji i nic nie zmieniało skryptu klikania/efektu klikania...
A gracze zgłaszają, iż nigdy nie mieli takiej animacji... Nie wiem co o tym
  • Odpowiedz
@Pan_Gargamel:
Cud, jak to się mogło stać. Przecież jeśli w systemu kontroli wersji nie ma zmian tego pliku, ani pliku zysku, ani plików powiązanych z nim/kodem, ja nic nie zmieniałem. Nie rozumiem tego. No bo przecież jak coś się zmieniło samo, to coś musiało się stać, a tu nie ma żadnego śladu zmian, bardzo dziwne( ͡° ͜ʖ ͡°). Pierwszy raz coś takiego widzę. Może to był jakiś
  • Odpowiedz
@ACoTam2:
Witam, po prostu do sklepu Play jest przesyłany nowy plik APK, następnie gracz pobiera ten plik APK (gra jest tak jakby od nowa instalowana), zastępowane są pliki, to tak w dużym uproszczeniu. Dlatego waga aplikacji = waga aktualizacji.
Są też jakieś tam inne sposoby na aktualizowanie gry i aktualizację są mniejsze, można też napisać własny launcher i pobieranie gry (tylko zmienionych części z serwera), ale to już dla większych gier,
  • Odpowiedz