Wpis z mikrobloga

#karpacz #restauracja #gorzkiezale #gory

Karczma Jaśkowy Zapiecek:
Stanowczo nie polecam - 1/10

Wystrój ładny, fajny klimat.
Tyle co mozna powiedziec o tym miejscu.
Kelner podbiegł do nas odrazu gdy usiedliśmy do stolika, odprawilismy go, że musimy zobaczyć kartę. Czekaliśmy kolejne 15 minut by w ogóle nas ktoś zauważył.

Chcieliśmy z dziewczyną zamówić piwo grzane, nie było bo nie grzeją, wzięliśmy więc zwykle piwa i do tego po 1 przystawce:
-2x Ser owczy z konfiturą z brusznicy

Miły pan kelner zapytał nas czy chcemy do tego surówkę bo frytki są w zestawie, zdziwilismy się bo na karcie menu tego nie było. Ale dobra, poczekalismy na jedzenie, myśleliśmy że będzie to wyglądać inaczej bo dostaliśmy ser w panierce z frytkami i żurawiną.

Okej, nie mieszkamy w górach nie wiemy co to brusznica i w ogóle dziwne że w menu tych składników nie ma.

Zjedliśmy posiłek, był smaczny nie powiem, jak każdy ser w panierce ze stacji benzynowej w Czechach ma drodze do Ostrawy czy innej Pragi.

Kelner przynosi rachunek, a tam 79zł.
Myślę sobie jak tyle jak 2 piwa po 7 zł plus jeden sok za 1zł do piwa, i 2x po 15zł za tą przystawkę. Kelner, co się okazało, podał nam zupełnie inne danie.

Grillowany ser w panierce z frytkami, rukolą i żurawiną. 32zł x2.

Mój błąd, że nie zauważyłem, iż coś nie tak , ale to kelner powinien podać to co prosiłem, a nie wychwycić czy próbują wcisnąć mi wałek.

Gdy powiedziałem kelnerowi, że to zupełnie inna potrawa niż zamawiałam bo cena też się nie zgadza, to na siłę próbował mi wmówić, że przecież to chciałem bo są frytki w menu i na talerzu. Powiedziałem, że zdziwił mnie pan tym, że są frytki ale pomyślałem że poza kartą można wybrać coś z "węglowodanów".

To z oburzeniem powiedział:
-To dostał by pan oscypka z sosem, a nie steak serowy
Odpowiedziałem:
-Właśnie to chciałem.

Powiedziałem, że zapłacę ze względu na to, iż jedzenie mi smakowało ale to nie to chciałem (nie chciałem wyklocac się o 34zł więcej, a ludzie już rzucali spojrzenia w naszą stronę).
Kelner rzucił na pożegnanie:
-Cieszę się, że weszło.

Nie polecam takiego buractwa i braku profesjonalizmu. Dno.
  • 1