Wpis z mikrobloga

Mirki mam zagwozdkę. Mam wgranego Microsoft Office 2010 Home & Buisnes na którym skończył się klucz. Zakupiłem na A**** klucz ale do Professional 2010 ponieważ nie było do H&B 2010. Klucz z Prof 2010 oczywiście nie działa z H&B 2010, więc ściągnąłem Prof 2010, ale mam obawy czy jak zainstaluję go, to czy nie utracę wszystkich maili które są na Outlook z wersji H&B. Nie mogę też zrobić kopii zapasowej Outlook z H&B, ponieważ po wygaśnięciu klucza mam zablokowane "Opcje" w programie.

Ktoś coś? Albo może jak to ogarnąć bezpiecznie?
Dzięki (ʘʘ)
#informatyka #microsoft
  • 6
@passa_bola: Po pierwsze to masz pirata.
Po drugie nic się nie powinno stać, ponieważ Outlook z HB od Outlooka z Pro niczym się nie różni. Po prostu Pro ma więcej aplikacji.
Po trzecie, zawsze możesz zrobić kopię pliku .pst, nie potrzebujesz do tego otwierać Outlooka.
Kupiłeś pirata... Obecnie nie ma już od kilku lat w legalnej dystrybucji kluczy do 2010 dla użytkowników domowych o ile wgl coś takiego istniało
@passa_bola: gdzieś w systemie powinieneś mieć pliki *.ost i/lub *.pst - nie trzeba dostawać się do nich przez opcje. nie podam ci teraz pełnych ścieżek bo nie robiłem backupów już n lat, ale wyszukaj sobie te pliki i dla pewności zrób backup