Wpis z mikrobloga

@falszywy_prosty_pasek:
Turczynka.
Gdyby Erdogan zachował się tak jak polscy ministrowe po kilku atakach na Polaków w WB to zaczałby wygłaszac oświadczenia i samoistnie ogłosił wysłanie kilku ministrów na kontrolę (bo tych ataków na studentów z Turcji to trochę było). Nastapie spotkałby sie z Morawieckim i ogłosił, że polski premier przepraszał go za powtarzajace się ataki na Turków.
Tak przecież było na linii POL - W.Brytania gdy Szydło ogłosiła, że Cameron ją
  • Odpowiedz
@falszywy_prosty_pasek: "Ojciec dziewczynki złożył zawiadomienie w sprawie napaści na jego 14-letnią córkę. Policjanci prowadzą intensywne czynności, aby ustalić szczegółowy przebieg tego zdarzenia oraz osobę, która mogła mieć związek z tą napaścią"

Nie u siebie w kraju a się rządzą jak u siebie.
  • Odpowiedz
14-letnia czarnoskóra dziewczynka pobita w Warszawie


I bardzo dobrze. Ja bym się cieszył z wydalenia takiego pseudopolaka.

@Volki: może źle Ciebie zrozumiałem, tyle rasizmu na wypoku, że po prostu chyba złe intencje u Ciebie wyczułem. Przepraszam jak się pomyliłem.
  • Odpowiedz
@Volki: najmocniej przepraszam w takim razie, źle Ciebie zrozumiałem.

Chyba za dużo rakowych komentarzy czytam na wypoku. Mój komentarz usunąłem.
  • Odpowiedz
@stop_dyskryminacji_zielonek:
no wiadomo, że prawdziwe informacje to są tylko wtedy jak jakiś czarny napadnie na białego (wtedy szybko wchodzi na główną!) . Jak biały napadnie na czarnego to na pewno fejk bo biali nie napadają na czarnych a już na pewno nie Polacy którzy jak wiemy są bardzo otwarci, tolerancyjni i wszyscy chcą żyć w Polsce wielokulturowej
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nie_tak_szybko: Tyle już było fake newsów o rasistowskich atakach, że nie zdziwiłbym się gdyby ten też był fake newsem. Przypomnij sobie jak w tamtym roku "rasiści" mieli opluć i obrzucać gumowymi penisami, arabskie dzieci z Niemiec. xD A tutaj już mamy murzyńską Turczynkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz