Wpis z mikrobloga

@kamdz: Interesuje mnie w szczególności jakie dawki stosował, jakie uzyskał rezultaty, jakie były zauważalne efekty uboczne, czy zrobił pct i czym, czy zrobił badania i jakie były ich wyniki
Z grubsza tyle, odpowiedzi możeszu tutaj zapostować to jak ktoś będzie po tagu szukał kiedyś to znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiwiwi:

side: ból głowy, spanie po 12h daje niewyspanie.


próby wątrobowe w normie

spadek sex drive nie zauważyłem ale mimo wszystko wjedzie 10tab clomidu lub bomba na enanie ;]

dawka 20mg ed przez 60 dni

Resultaty: Poprawka ogólnego wizerunku sylwetki choć w obwodach za wiele się różni, masa +3kg, +20kg na klatę, +40 w mc, +20 w wiosłowaniu sztangą, 20kg do dipów z obciążeniem

Wszystko na diecie samuraj 2000 kcal przy
@wiwiwi: A w jakim celu? budowania masy czy naprawy? Jak budowania masy to szkoda czasu i zdrowia, blok mniejszy lub wiekszy bedzie. Jak zeby cos tam naprawic ze stawami - podobno cos dziala.
Ale ja bym odpuscil.
@bst: Masa. Raczej odpuszczam. Przeczytałem sporo opini w internecie i większość była sceptycznie, wręcz negatywnie nastawiona, a powyższa opinia przelała czarę goryczy. Trzeba odpuścić. #!$%@? tam może przełamie się co do injekcji przed wakacjami i zrobię krótki cykl na propie.
@wiwiwi: Brałem ostatnio ale na stawy (kolano mi na chwilę "uciekło", dobrze że więzadła nie popękały).

Przez około 3tyg. mk-2866 10mg + animal flex + 25mg collagenu z KFD. Żadnych skutków ubocznych nie odczułem, a kolano jest już w dobrym stanie.

Ale tak jak mówię, brałem jedynie na kontuzje i tylko 10mg. Z tego co czytałem to na siłe nie warto tego brać, jakieś tam przyrosty będą, ale na każdego działa
@Moted: bo to lecznicza dawka, a osta się wkręca po 2tyg dopiero więc nie dziwię się że specjalnie nie odczułeś, zdrówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IntruderXXL: w 3boju będzie około 400 na jedno powtórzenie, ale i tak bym chciał za pół roku ew. Wejść na jakiś cykl