Wpis z mikrobloga

Prezentuje Wam mój najnowszy wynalazek:
Żyroskipator Cząsteczek Wody 2000

3 Kamienie Świętego Antoniego pozytywnie żyroskopują wodę i ładują wszystkie jej negatywne cząsteczki pozytywnie. Niesamowita technologia wirującej podstawki nie wymaga żadnych baterii, wystarczy delikatnie popchnąć a wirujące kamienie od razu zaczynają zabierać się za zanieczyszczoną wodę.

Wibracje wytwarzane poprzez tarcie między kamieniami a powietrzem przesiąkają przez szklankę i docierają prosto do molekułów wody. Monotlenek Diwodoru odbiera skumulowane fale podczerwone z prędkością naddźwiękową i wybija negatywne cząstki poza szklankę. Nie wdychaj oparów - zawierają negatywne cząstki!

Według naukowców z Yale nażyroskopowana woda zwiększa ilość tlenu transportowanego przez ludzkie komórki, dzięki czemu człowiek starzeje się znacznie wolniej. Chciałbyś dożyć 140 lat? Z naszym Żyroskipatorem Cząsteczek Wody 2000 możesz!*

Już teraz możesz zamówić jedną sztuką starczającą na odfiltrowanie 1500l wody (około miesięczne zapotrzebowanie) lub skorzystaj z nowego modelu dystrybucji: Anielska Subskrypcja (co miesiąc dostajesz nowy Żyroskipator).

Jedna sztuka PRZECENIONA Z 2500zł na 1099zł!
Subskrypcja miesięczna to tylko 899zł za sztukę I CO MIESIĄC DOSTAJESZ NOWY ŻYROSKIPATOR

Proszę polećcie mój wynalazek Waszym babciom i dziadkom, Polska B mile widziana :)
Już niedługo prezentacja naszych Żyroskipatorów, gdzie prowadzącymi będą wielkie gwiazdy seriali polskich!


#zyroskipator #wynalazek #polskamysltechniczna #technologia #gownowpis #wynalazekdlababciidziadka #glupie
Reepo - Prezentuje Wam mój najnowszy wynalazek:
Żyroskipator Cząsteczek Wody 2000

...
  • 6