Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jin zgodzę się, ale nie chodzi mi tylko o prędkość, ale też o tą pięknie brzmiącą i wyglądającą v6-tke pod maską, jest coś w tych silnikach co mnie zawsze przyciąga nie ważne jakby to zły model alfy był ;)
  • Odpowiedz
@Ryzu17:

Mnie męczyła 156 2.5 sedan. Ale okazało się, że potrzebowałem roboczego samochodu i raz, że mi było szkoda AR do wożenia klamotów, a później odkryłem, że w sedanie nie składa się kanapa. I skończyłem z Audi B5 Avant :( (ale to kochane auto tylko za grosz polotu).
Następna będzie AR choćbym miał zdechnąć :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Jin ja chciałem gtv6, kumpel ma 166 i od razu się w fotelach zakochałem a że szukałem sportowego coupe to gtv wydawała się idealna
  • Odpowiedz
@Ryzu17: ale wiesz, ze ta pięknie brzmiąca i pięknie wyglądająca v6 nie była montowana w Brerze i 159? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tych samochodach masz plastikowy silnik GM, na który narzekają wszyscy.
  • Odpowiedz
  • 0
@MZ23 1.7 jakoś nie może do mnie przemówić, a to że to nie busso popsuło mi plany na przyszłość ( ͡° ʖ̯ ͡°). W tym roku kupuje saaba i mam nadzieję że jak będę chciał zmienić to będzie mnie stać na Gulie :D
  • Odpowiedz
@Ryzu17: No to jest podstawowe info rozwijając temat silnikowy w tej serii alf :D. 3.2 V6 to jest JTS czyli spadkobierca #!$%@? się TS z 156 :). To jest wogole silnik GM a nie od Alfy :). Kup sobie 159 w dieslu jako wół roboczy i do tego 156 z busso ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz