Wpis z mikrobloga

Nie traktujcie tego jako trolling, tylko jako poważne pytanie. Jestem ciekaw, co kieruje ludźmi kupującymi telefony z androidem? Większość kobiet je ma i facetów, którzy są biedni. Te telefony są tańsze od tych z iOS, z tego co widzę to technologicznie jakoś lepiej nie stoją. Mają więcej gówno aplikacji, a te co są to są zaraz się wieszają. Szybki i obudowy pękają szybciej niż dupy redpillersów, a naprawy kosztują tyle ze nie opłaca się ich robić. Czemu kupujecie androidy? Chodzi o to że jesteście biedni? Kolega kiedyś powiedział, że w Anglii to telefony z Androidem mają sami biedacy i patologia. Dużo też osób ma domyślny dzwonek. W autobusie rozmawiają tak, że trzymają telefon w taki sposób by nie było widać logo. Wstydzą się tego? Mówi się, że są szybkie, ale widziałem jak kolega miał samsunga i po aktualizacji mu zamulał, nie gorzej jak stary telefon z symbianemO co chodzi z tymi androidami, ale tak szczerze?
Prosiłbym przy odpowiedzi, o napisanie czy masz androida.
#ios #apple #iphone #android #it #technologia #pdk
  • 14
@karczochh: ok i’ll bite. w pracy mam iphone 7 128 gb jako priv mam xiaomi. moj pierwsy smartphone to byl nexus one potem nexus 4 no i teraz xiaomi. w pracy chale sobie iphone za jego zarzadzalnosc moze z telefonem zdalnie zrobic wszystko z androidami nie ma tak rozowo jednak prywatnie nie kupilbym iphona nigdy z kilku powodow:
1 praktyczny brak serwisowalnosci (teraz jeszcze ten numer z bateriami)
2 decyzje apple