Wpis z mikrobloga

@JuneJohn: to że produkt w opakowaniu nie ma związku z opakowaniem pod względem serii i daty produkcji. Mogę cokolwiek dać do środka a datę nakleić uznaniowo. Robiłem parę maszyn na linie produkcyjne i wszędzie był wymóg identyfikowalnosci produktu w każdym momencie.
  • Odpowiedz
@kotletowsky jak szukasz fajnego szamponu do głowy i do brody to polecam natura syberica for men. Poczytałam i porównałam trochę składów jak szukałam ideału dla niebieskiego - najczęściej te szampony do brody są drogie bo dedykowane do brody, a taka moda teraz, a składowo zwykle są porównywalne do dobrego szamponu (w sensie - nie mają mocnych detergentów i silikonów, za to sporo składników aktywnych w stylu wyciągów roślinnych etc.) i ten natura
  • Odpowiedz
@kotletowsky: super naturalne bieszczadzkie produkty ZEW reklamowane są jako "bez SLS". To prawda, ale mają za to SLES. WIem, że SLES jest bezpieczniejsze od SLS, ale kupując mydełka za taki hajs spodziewałem się czegoś naprawdę naturalnego.
  • Odpowiedz
@kotletowsky: te czarne mydła syberyjskie to często zdzieraki są, więc bez składu niewiele mi to mówi
@adahtje: dajecie się robić w jajo jak baby na szamponach ( ) a w dodatku te "true męskie" produkty są często 2 razy droższe niż babskie o tym samym składzie, ale innym zapachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz