Wpis z mikrobloga

Mireczki gdzie aktualnie najtaniej dostanę Xiaomi Air 13.3 model ssd256 na i5 z kartą GF mx150?
Wypadłem trochę ostatnio z zakupów od naszych żółych braci i nie jestem na bierząco. Znalazłem na #gearbest za 2802zl z wysyłką Prioryty Line, zapłaciłbym Paypalem. Czy to by była najlepsza opcja? A co z ubezpieczeniem od podatku? Gdzieś się natknąłem na coś takiego. Zawołam resztę rynku może pomogą #aliexpress #zakupyzchin #xiaomi
  • 12
Priority Line (EU Express) ogranicza prawdopodobieństwo VAT praktycznie do zera. Na szczęście dalej działa dla większych przedmiotów.


@n_____S: Chyba kiedyś. Obecnie nie działa to.
@kubixiaomi: było info niedawno od Gearbest, że nie działa priority tak jak powinno.
@janix: To trochę lipa, bo np. ja nie wiem na jakie działa a na jakie nie. Na telefon raczej nie działa, bo to o telefonu był ból dupy ostatnio do gearbestu.

Reasumując, ja bym nie ryzykował. Obecnie PDM z banggood chyba lepsze.
@schreder: Priority Line działa, ostatnio miałem kilka rzeczy i bezproblemowo.

Sęk w tym, że przez natłok paczek na przełomie listopada/grudnia, GB wywalił tą opcję wysyłki dla większości przedmiotów, bo wysyłając DPD UK2 czekało się bardzo długo na paczki i ludzie już wariowali powoli. Ale, nie wykluczam, że może też ktoś się przyczepił do GB i to też mogło wpłynąć na wycofanie PLine.

Także, jeżeli nie korzystasz z tej formy wysyłki, to
@ziabol17: ale ja jestem fajny ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to po prostu źle zapamiętałem problem z tym prority line. Niestety nie kupuje aż tyle, ale pamiętałem że coś jest nie halo z PD więc postanowiłem wspomnieć. Tak czy siak już się wyjaśniło, tym razem rzeczowo i kulturalnie.