Wpis z mikrobloga

do dwóch dni


@Aditor: to czekam na weryfikację już 24h... A co oni tam weryfikują? Bo przecież podałem tam raptem email... i co potem, jeszcze na coś trzeba czekać?
@a8110aac8b: @mktos: drugim etap weryfikacji polega na SMS.

Weryfikacja jest potrzebna, bowiem koszt rejestracji jest powiązany z rejestracją na zawsze loginu (gdyby domeny były darmowe, też już żadnych dobrych domen by nie było). Steemit zakłada konta za darmo i pokrywa ten koszt, ale chce mieć pewność, ze żadna osoba nie będzie zakładać na ich koszt więcej niż 1 konto - stąd weryfikacja, jaką sobie wymyślili.

Jak ktoś nie chce podawać
Steemit zakłada konta za darmo i pokrywa ten koszt


@noisy: a jaki to jest koszt? W sensie pytam, bo tak na prawdę to nie ogarniam tego jak działa ten steemit do końca...
@mktos: 0.1 STEEM, co w przeliczeniu na PLN wynosi ok 2.14 zł. Jeżeli masz jakiś artykuł, który chciałbyś opublikować (o ile mi go wcześniej pokażesz, że nie jest byle jaki), to z chęcią założę Ci konto na swój koszt.
@noisy: i będzie cię to kosztować? W sensie te 0.1 STEEM? Ale i tak mi się jakoś nie śpieszy specjalnie, po prostu bałem się że robię coś nie tak i nigdy nie będę miał tego konta...