Wpis z mikrobloga

Lazi za mna w szkole taki jeden, sie uczepil jak rzep, mlodszy ode mnie o rok (z charakteru spoko, ale wyglada jak gowno, pieprzyk ma na czole, taki je&itny i mu z paszczy wali jak z muszli), potrzebuje go wylacznie do pomocy w nauce/ szkole.
Skubaniec ma same 5 bez powtarzania.
Sporo mi pomogl, ciagle mi wmawia ze wiek nie swiadczy o dojrzalosci i ze on jest prawdziwym mezczyzna co mnie gowno obchodzi.. (alimenty pobiera, nie ma pracy, gra w gry siedzi na utrzymaniu Matki, oglada anime, taki dzieciuch typowy przerosniety, no ciotka zniewiesciala i ofiara odwieczna, wszystko wszysvy przeciwko niemu, wiecie ocb) no i se pozwala na coraz to wiecej.. Wk**ia mnie niemilosiernie kloc, ostatnio mnie chcial pocalowac w czolo (typ nie wie co to pasta, smierdzi mu z paszczy nie na zarty, jeszcze musze to wdychac, to wystarczajaca kara), ale sie odsunelam.. Cos smarkowi 0dyebalo, normalnie to by w ryjlo dostal, zwrocilam mu uwage.. nie moge go zlac, bo go potrzebuje jeszcze przez 1,5 r az zakoncze edukacje.

Jestem w kropce, tak kombinuje jak utrzymac z nim kontakt na stopniu kolezenskim.. ale go nie stracic, rok temu mu to objasnilam konkretnie, ze nie mam zamiaru sie z nikim wiazac, a juz na pewno nie z mlodszym, ale widze ze nie dotarlo

#pomocy #gownowpis #takaprawda #oswiadczenie #jakzyc #pytanie
  • 27
@nalej_mi_zupy: Fajny jest jako znajomy, ale on liczy stale na wiecej, meczy mnie w sms-ach i za kazdym razem gdy go w szkole spotkam "ze znowu nie mialam czasu", no nie mam czasu, bo sie nie opier&*lam calymi dniami jak on, pracuje, ucze sie zaocznie, zajmuje mieszkaniem, wlasnymi sprawami, rachunkami, zdrowiem cdn. Niedojrzaly mi sie wydaje. A kolejnego dziecka nie mam zamiaru wychowywac, juz mialam mlodszego o 5 miesiecy niby banalna
@KwestiaPodejscia: Tak, znam twoją historię. Nie musisz pisać za każdym razem co robisz całe dnie. Ja ci tylko radzę to możesz zrobić. Jak gość potraktuje to serio to przez półtora roku będziesz miała względny spokój, bo będzie liczył na coś po szkole.