Wpis z mikrobloga


Mam 22 lata, nigdy nie miałem dziewczyny, nie piję alkoholu , nie chodzę na imprezy , sylwester z polsatem całe życie, raz jedyny próbowałem coś więcej z dziewczynami, koledzy nie zapraszają mnie na imprezy bo zabiłem swoje życie towarzyskie nie pijąc alkoholu do 18 roku życia po tym jak widziałem co robi z ludźmi.
Mam swoje pasje chodzę na sztuki walki,biegam, jeżdżę na rowerze ( robię to dla siebie a nie jakiś różowych pasków) , oglądam anime ( tak , co za grzech, ostry weeb), jeżeli chce to ubieram bojówki i trekkingi bo są wygodne, jeżeli zechcę założyć coś innego to zrobię to, nie będę swojego życia dyktował polowaniu na vegene i że będę się ładnie ubierał i zagadywał loszki, fajnie czasem ubrać coś modnego ,ale nie będę tego robił z myślą , że co pomyśli o mnie płeć przeciwna.
Mam w planach podróże po Europie autostopem, na #!$%@? mi dziewczyna, która będzie narzekała, że nie poświęcam jej czasu. Kiedy zapewne spełnię swoje cele bede zapewne 28 letnim prawiczkiem,a potem starym kawalerem chyba, że jakaś sama laska mnie wyrwie. Może i mógłbym się przełamać i poderwać jakieś dziewczyny, ale wtedy sobie chłodno kalkuluję na koniec dnia stwierdzam po co mi to, co by ten związek wniósł do mojego życia patrząc na inne osoby , oczywiście, że byłaby osoba z którą mógłbym dzielić czas , ale jestem szczęśliwy sam ze sobą , ona by jedynie dodatkiem , a nie celem mojego życia . Wystarczy mieć pasje i zabić swój czas , ja też potrafię siedzieć przed komputerem po kilkanaście godzin dziennie, lubię to ,nie nudzę się i nie traktuję jako stratę czasu.
Skakać wokół kogoś i traktować jak księżniczkę .
Nawet jeżeli jesteś piwniczakiem, nie definiuj swojego życia jedynie benis into vagene. Wystarczy znaleźć jakiś kumpli jeżeli brakuje ci towarzystwa , może ja jestem trochę pustelnikiem.
Nie zapisuj się na siłownię tam #!$%@? poznasz ludzi, zapisz się na sztuki walki, poznasz dużo ludzi, może cześciej będziesz sparował się w parze z tym jednym, zgadacie się, wyjdziesz na piwo, pojeździsz na rowerze i może chociaż coś zmienisz.
Nie wiem czy jestem przegrywem , ale na pewno nie będzie mnie definiował fakt , że nie wsadziłem swojego benis w jakiś otwór. Nie jesteś bezmózgim zwierzęciem , twoim celem nie jest jedynie reprodukcja.
Jak masz kompletny problem z kontaktem międzyludzkim zacznij od mężczyzn , mają zwykle więcej pasji, tematów do rozmów, twój wygląd nie będzie nikogo odpychał, chyba że jestes -4/10. Sam bym powiedział jestem 5-6/10 mam 172 cm wyglądam na 14-16 i mogę robić fikołki.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
  • 6
  • Odpowiedz