Wpis z mikrobloga

Dzisiaj ważny test dla PiSu. Mam nadzieję że poprą zakaz zabijania dzieci ze względu na potencjalną chorobę.
W smutnym kraju żyjemy gdzie zwolennicy walki o "wolność" (ObywateleRP) są za tym żeby wolność dzieciom odbierać.
Jeszcze smutniejsze jest to że lewica chce przepchać ludobójcze praktyki zabijania dzieci na życzenie.
Proszę o modlitwę za wszystkie dzieci których życie jest zagrożone ze względu na czyjeś chore poglądy.
W tym wpisie jest cenzura więc zwolenników zabijania dzieci uprasza się o omijanie.
#mikromodlitwa #katolicyzm #4konserwy #nacjonalizm
Pobierz PatologiiZew - Dzisiaj ważny test dla PiSu. Mam nadzieję że poprą zakaz zabijania dzi...
źródło: comment_ubNbzjFJYqt9NDKOfeNa6W4osyLMgR7m.jpg
  • 15
@mus_tang ale ja nigdzie nie pisalem ze jestem za tym zeby oni tam dostawali takie pieniadze, byl temat o aborcji a nie o tym jak to panstwo dziala. A z tego co jest teraz to po 500+ duzo rzeczy poszlo w gore i watpie ze gora polski zacznie brac mniej pieniedzy zeby bylo lepiej. Tez jestem za tym zeby pomoc takim rodzinom, sam dokladam swoja cegielke na takie cele jesli moge :)
@PatologiiZew: a dla mnie bardzo budujące by było gdybyś mógł opisać swoją historię. Być może jesteś ojcem dziecka niepełnosprawnego albo pomagasz w jakiś inny sposób. Takie historie pomagają, bo skoro ty dałeś sobie radę to i innym może się udać jak pokażesz że się da.