Wpis z mikrobloga

@Moderacja: No i super, dzieki ze odbanowales uznajac czyjas decyzje za bledna. To ustalcie teraz jedna wersje za prawdziwa i niech tez ktos przyzna sie do bledu. Ja za swoje zachowanie umialem przeprosic. A Wy ze mnie teraz debila robicie bo w ciagu godziny dostaje 2 sprzeczne informacje bezposrednio od Was i waszej przelozonej. Wyjasnij sytuacje a nie chcesz teraz zrobic z siebie wielce dobrodusznego i zmieniasz temat.
  • Odpowiedz
rozmawialismy przed chwila i powiedzialas mi ze nie mozna w ogole napisac "ku%wa" itd.


@Perlo: Dokonałeś pewnej nadinterpretacji moich słów, takie zdanie nie pojawiło się w mojej wypowiedzi. Przypomnę, że rozmawialiśmy o bardzo konkretnej sytuacji, dotyczyło to zdania "Lambert, Lambert ty ch##u", gdzie użyłeś wulgarnego określenia w stosunku do kogoś (zaznaczę tylko, że moderator w momencie rozpatrywania zgłoszenia nie wie czy tym kimś jest Twój kolega, brat, pies, itp). Napisałam, że
  • Odpowiedz
@a__s: Heh i ty tez robisz ze mnie debila ktory zle przeczytal, bo usunalem wpis i nie mam jak udowodnic swoich racji. Dobra, z Wami po prostu nie ma co dyskutowac, jestescie niereformowalni po prostu. Nie tylko ja widzialem tam, ze pislas o KAZDYM wulgaryzmie ale okej z koniem sie nie ma co kopac jak to mowia.

btw

zaznaczę tylko, że moderator w momencie rozpatrywania zgłoszenia nie wie czy tym kimś
  • Odpowiedz
dawac interpretowac cokolwiek osobom w moderacji to jest naprawde duza odwaga badz glupota bo oni sie po prostu do tego nie nadaja


@Perlo: Z tego co zauważyłam, w Twojej opinii nikt nie nadaje się do rozpatrywania zgłoszeń na Ciebie. Notorycznie obrażasz innych, stosujesz wulgarny język, a w dyskusjach atakujesz użytkowników. Masz tyle ostrzeżeń i banów, że inny użytkownik już dawno skończyłby z permem. Swoim zachowaniem narobiłeś sobie wielu "fanów", którzy zgłaszają
  • Odpowiedz
@a__s: Ale przeciez to nie jest tylko moja opinia, a opinia wiekszosci uzytkownikow wykopu. I to co mowie to oczywiste uproszczenie, wiadomym jest od dawna ze Waszym glownym problemem jest brak jednolitych standardow, stad wynikaja wszelkie nieporozumienia. I chyba nie robicie nic zeby to zmienic, dalej kazdy mod banuje i usuwa wedlug wlasnego widzimisie. Odwolania nie dzialaja kompletnie, w 90% sa przeczekiwane az znikna z panelu i uzytkownik nie bedzie nic
  • Odpowiedz
@Perlo: przecież każdy moderator inaczej rozpatrzy sprawę, jeden ci usunie inny nie jak oni rzucają banami totalnie losowo na zasadzie ”a tu jebne bana na 3 dni a temu jebnę na tydzień” równie dobrze małpy mogłyby moderować wykop i efekt byłby ten sam. Ale na banany dla małp chyba więcej by poszło pieniędzy niż na wypłaty dla moderatorów
  • Odpowiedz
@Perlo ja zgłaszalem nagie laski za brak +18. Nie przeszkadza mi to, ale w pracy przypał. Też odrzucili, bo gołe cycki kobiety to nie musi być +18...
  • Odpowiedz