Wpis z mikrobloga

@paki92: @mateoelo: @Raziel92: @Flamand: Ja proponuje w hali Szkoły Podstawowej nr 101, na Wspólnej #baluty
Terminy do ustalenia aby odpowiadało każdemu pasowało, jeżeli w tygodniu to po godz. 17, np każdy wtorek.
Jak macie propozycje innej lokalizacji piszcie, wcześniej grałem poza Łodzią ale dojazdy bez sensu oraz w hali Politechniki Łódzkiej ale tam zgody rektora wymaga i papierologii i odpowiednio drożej za wynajęcie.
@paki92: @mateoelo: @Raziel92: @Flamand: @johann89: @relatively_final: W poniedziałek/wtorek podam szczegóły,ustalę terminy na środę( wtorek/czwartek odpada dla niektórych, w piątek często z piwnicy się wychodzi i nie każdy będzie miał czas zapewne a poniedziałek po prostu jest ch.owy) mam 10 osób z wami, myślę że wystarczająco.

@mateoelo: Dobrze aby mieć rezerwę, kogoś znajomego..
@johann89: Ja ostatnio jak miałem -10 kg xd, mam nadzieje, że na
@Flamand: @paki92: @mateoelo: @Raziel92: @SzakalCFC: @johann89: @relatively_final:
Obdzwoniłem 20 szkół:
http://www.mosir.lodz.pl/index.php/wydarzenia/aktualnosci/258-sale-gimnastyczne-w-szkolach
Ale niestety albo zajęte albo nie wynajmują hali.

Z uwagi na powyższe, nie szukałem hali w szkołach a odezwałem się ponownie do hali sportowej na Politechnice Łódzkiej, ( za akademikiem nr 6), gdzie wcześniej grałem.
Termin wolny do tylko sobota od godz. 15, Koszt 80 zł netto + VAT - ok 100 zł, nie