Wpis z mikrobloga

Te całe kryptowaluty to jest coś k... niesamowitego. Z jednej strony miliardy dolarów zainwestowane, perspektywiczna technologia, przełomowy i znany Bitcoin. Z drugiej strony zakazane w cywilizowanym świecie finansowym pump and dumpy, równie patologiczni jutuberzy i społeczności ToTheMoon, tysiące bezużytecznych tokenów i coinow.

Młodzi ludzie tu, wydaje mi się, nie dostrzegają tych absurdów. Ale wierzcie mi to normalne nie jest. Czyli w połowie jest to na serio a w połowie to jakaś tragikomedia. Tego jeszcze świat nie widział. A dlaczego cos takiego jest możliwe? Ano dlatego że współczesna ekonomia stoi na głowie. Pieniądze są drukowane z powietrza więc ludzie się już w nic nie boją zainwestować, nawet w kupowanie działek na księżycu.

A zainwestowałem sam bo nawet jak stracę to chce ten spektakl oglądać z większymi emocjami. Coś na zasadzie przed meczem obstawić u bukchamera. I polecam to innym.
#kryptowaluty
  • 6
@Kamil-83: Ale to samo możesz powiedzieć o każdej technologii...szczególnie nowej ... zobacz jaki wspaniały jest internet a z 2 strony jakie są zagrożenia i jaki panuje ściek.
Na różnych ICO i gównocoinach ktoś zarabia bo wyczaił bandę frajerów- jak wszędzie...
Na forexie też się kosi ludzi którzy chcą szybko zarobić.