Wpis z mikrobloga

  • 0
@mysliciel-z-internetu: Właśnie oglądnąłem, ciekawe ale tam mają chyba wszędzie bogate dzielnice i slumsy w każdym mieście i weź tu to porównaj z naszym krajem. Jak tu postawisz bez pozwolenia stolik z truskawkami i zaraz straż miejska Cię zawinie. Już nie wspominając o takich widokach jak tam. Coś kiedyś też widziałem z tym fentanylem że, oni się uzależniają bo służba zdrowia droga i często sięgają po leki. U nas te podejrzane miejscówki
@Zwierz33:

Ćpuny, menele, dziwki


z tego miejsca warto przypomnieć, że USA które dosłownie prowadziły wojnę z ubóstwem (największy program pomocy socjalnej i redystrybucji dochodowej w historii ludzkości) tylko spotęgowały sobie problem biedy i tak błądzą już od ponad pól wieku, szacuje się, że na "War of poverty" od 1965 wydały 23 biliony USD, ja bym na ich miejscu zrobił to co JJ Cowperthwaite w Hongkongu, było by taniej i efektowniej
zalogowany_user - @Zwierz33: 
Ćpuny, menele, dziwki

z tego miejsca warto przypomnieć...
@Zwierz33: Ale to jest jedna z najgorszych dzielnic w całym USA. W USA są dobre dzielnice, normalne dzielnice i złe dzielnice. Weź sobie zobacz city walk z jakiegoś normalnego miasta typu Boston i to już inaczej wygląda
arahooo - @Zwierz33: Ale to jest jedna z najgorszych dzielnic w całym USA. W USA są d...