Wpis z mikrobloga

Elo kryptowalutowe świry. Dużo tu gadania i analizowania. Dużo miziania się nawzajem, że już za zaraz BTC będzie warty jeszcze 5 razy więcej.

Ale krótkie pytanko mam. Jest wśród was przynajmniej kilka osób które zarobiły na kryptowalutach naprawdę poważne pieniądze? Mam na myśli na przykład włożenie 5-10k zł, a wyciągnięcie 100k lub 200k. Wiecie, coś takiego spektakularnego.

Nie zastanawiam się nad inwestowaniem w krypto, po prostu ciekaw jestem ile osób faktycznie cholernie się wzbogaciło, a ile osób żyje nadzieją że to kiedyś nastapi.

#kryptowaluty #bitcoin
  • 18
@Zatoichi0110: @Ranger: @Urtah: Panowie, jasna sprawa wystarczy spojrzeć na kursy sprzed X miesięcy żeby dojrzeć różnice, jeszcze jeśli się odpowiednio człowiek poprzerzuca miedzy poszczególnymi krypto to wielokrotność jaką dałoby się uzyskać na pewno jest imponująca. Chciałbym tylko wiedzieć ile osób z tych które obecnie trzymają krypto, faktycznie zarobiły na tym duża kasę :) I czy ten optymizm z którego bierze się hasło "hodl" wynika z własnego doświadczenia czy jest
@ceo2: też mi się tak wydaje, zwłaszcza że ledwo co ogarnialem, a w krypto siedzę od początku grudnia, to gdzie już są ludzie którzy ogarniają temat i robią to chociażby od roku :> a na pewno niejedną osobę taką tu znajdziesz
na przykład włożenie 5-10k zł, a wyciągnięcie 100k lub 200k. Wiecie, coś takiego spektakularnego.


@ceo2: to sie zdecyduj czy

na przykład włożenie 5-10k zł, a wyciągnięcie 100k lub 200k

czy

coś takiego spektakularnego

czyli wzlozenie np 10k a wyciagniecie 10kk
@ceo2: Osobiscie mam kolege, ktory kupil bitcoina za ok. 10k w 2014, pozniej troche powymienial na inne coiny na gieldach. W 2017 roku wyplacil 250k i pokazal mi, ze ma jeszcze drugie tyle w krypto przy obecnych wycenach. Takze da sie, ale obawiam sie, ze jest juz pozno na tak spektakularne wzrosty. Chociaz kto wie, to jest krypto...
@ceo2: ja aktualnie na czysto jakies 80k, oczywiscie poki co holduje więc nie można powiedzieć ze zarobiłem ;)
w crypto mam wpakowane ponad 120k
crypto jakie posiadam to btc, iota, NEO, litecoin, lisk, cardano, NLC, FLT, CampusCoin, NXS, SNC, więcej grzechów nie pamiętam :P