Wpis z mikrobloga



@xandra: Używam Touch bar'a i nie powiedziałbym że ten dock na telefon jest ewolucją, to rozwiązanie wykorzystuje inne urządzenie, urządzenie którego jednym z głównych zadań jest dzwonienie, zamierzałabyś wyciągać telefon za każdym razem z dock'a, gdy ktoś będzie do Ciebie dzwonił. Jeśli byłoby to wbudowane w laptopa, nie widzę przeszkód i jestem za, aczkolwiek wykorzystanie do tego telefonu nie ma najmniejszego sensu. Wymieniłem tylko jedną negatywną cechę, aczkolwiek jest ich znacznie
@y_paul: Nie zamierzałabym, tylko korzystała z mikrofonu i głośników. Rozszerzony ekran, prosty dostęp do danych, które mamy zawsze ze sobą, a dzwonienie już od dawna w smartfonach już dawno jest tylko dodatkiem ( )

@dziekuje: O to chodzi, dlatego połączenie tego z DeX miałoby sens ;)
@xandra: Korzystałabyś z głośników i mikrofonu będąc w kawiarni czy na uczelni? Nie zapomnij że jest to sprzęt przenośny, przekątna ekranu również sprzyja takiemu wykorzystaniu, nikt nie kupuje komputera z ekranem o przekątnej 13", aby głównym miejscem jego wykorzystania był dom. Jeśli chodzi o dane to już od kliku lat ludzi korzystają z chmury, także pocieszanie się połączeniem fizycznym nie jest dla mnie żadnym argumentem. Gdy nie ma się znajomych to