Wpis z mikrobloga

#oyster #iota #pfr #epln UWAGA. Piszę to ponieważ GIMNAZJUM nie rozumie. Prawie pod każdym swoim wpisem dodaję adnotację. A mianowicie tego typu: Wszystko co piszę jest tylko i wyłącznie moim własnym zdaniem. Moje wpisy są wyrażeniem tylko i wyłącznie moich własnych myśli oraz własnego zdania co jest w demokratycznym Państwie dozwolone. Moje wpisy nie są poradą inwestycyjną nigdy nie były i takową poradą nie będą. Inwestujesz na własne ryzyko opierając się na moich wpisach.Wyrażanie przeze mnie opinii jest jak najbardziej zgodne z prawem. Jeśli wykonujesz transakcje na podstawie moich opinii i potem szkalujesz mnie za to że coś spadło oznacza to że jesteś niedorozwojem umysłowym.

Wszystko w temacie i nie będę się więcej odnosił do tego typu oskarżeń ludzi którzy nie mają cieprliwości by trzymać oyster lub iota więcej niż kilka dni. Moje typy do inwestycji to zakreś rok do 3 lat. To jest oczywiste że są wachania kursów i oczywiste że jak oyster wzrósł z 26 centów do 5 dolarów to musi być korekta. Jak nie potrafisz trzymac krypto 3 miesięcy i dłużej to idź kupować jeden z drugim popaprańcem cukierki do sklepu.
#kryptowaluty
  • 8
@Amelcio: Otóż to. Moja rada, przestań pisać cokolwiek o zakupie, wrzucaj info i każdy sam oceni czy warto czy nie. Ja nie patrzyłem na Twoje zdanie tylko poczytałem o PRL i wszedłem. Od 0.3$ i tak jestem do przodu, fakt, że patrząc na te 5$ które było trochę smutek, bo można było podwoić ilość no ale... :)