Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  > szerszeń wpada do pokoju
  > dowiedz się, że szerszenie widzą w podczerwieni
  > przesyłacie sobie piosenki

  #pasta

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  Chciałem się dziś oświadczyć swojej dziewczynie, ale oczywiście sklepy nieczynne i pierścionka nie kupie, a ona o północy wylatuje na zawsze do Australii i teraz nie mam jej jak zatrzymać. Całe życie zrujnowane. Dziękuje PiS. #zakazhandlu nie #heheszki #zalesie #bekazpodludzi

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  Srogo wkuwia mnie ten cały PiS i wszystkie elementy tej socjalistycznej karuzeli spierolenia. Nie mogę patrzeć na dzieci w niedopranych, starych łachmanach, ciągnięte za swoimi starymi, kiedy ci kupują w biedrze piwo albo wpie*dalają w fast-foodach, niekoniecznie dzieląc się z dziećmi.
  Każda wzmianka o kolejnych reformach wywołuje we mnie zdenerwowanie na cały dzień. Wszystko się psuje, z dnia na dzień jest coraz gorzej w służbie zdrowia, a przypadki można mnożyć.
  Jestem młodą osobą i wspólnie z rodzicami zdecydowaliśmy, że przyszłe wybory zdecydują, czy zostajemy tutaj czy próbujemy szczęścia w innym kraju.

  Dlaczego dzisiaj pojawił się ten "manifest"?
  Jestem młodym lekarzem. Wczoraj wieczorem wróciłam z kilkudniowego wyjazdu rodzinnego, uprzednio czyściwszy lodówkę z mogącego się zepsuć jedzenia. W normalnych warunkach (planowane wolne) dałabym sobie radę jedząc makaron z sosem z torebki jak zwierzę, ale wiecie co? W szpitalu po ra kolejny brakuje rąk do pracy, nie ma nawet minimalnej obsady, więc zmuszona jestem tam pójść, nie mogąc zrobić sobie zakupów na 12-godzinny dyżur.

  Grunt, że patola ma wieczne wakacje, dziękuję, państwo rządzący.

  #zakazhandlu #przemyslenia #przegryw #pracbaza
  pokaż całość

  odpowiedzi (117)