Wpis z mikrobloga

@majonezowydrops: Wyglada fajnie. Ciekawe, jak z szumem wiatru przy takim dizajnie. Jesli chodzi o Caberga ogolnie, to polecam bo miałem i osobiście wykonałem załogowy crash test :) Kask spisał się na medal. Jedyny mankament – po jakimś czasie wyrobiły się te ząbki mechanizmu do częściowego uchylania szyby ...ale może w nowszych modelach już to poprawili.
@majonezowydrops: Ja odnoszę się tylko do moich subiektywnych, empirycznych doświadczeń z jednego dzwona w jednym, konkretnym modelu. Zawsze warto popatrzyc też na https://sharp.dft.gov.uk/ ale generalnie w temacie kasków jakiejś jednej, nieomylnej wyroczni nie ma. Na to, czy dany kask okaże się dobry, czy nie składa się bardzo wiele czynników. Renoma producenta, jak udany jest konkretny model, jak konkretny model leży na Twojej głowie, czy jest dobrze zapięty, w jakim jest stanie
@majonezowydrops: mam od jakiegoś czasu caberg drift i mają one sporą wadę. ponieważ szybka jest identyko jak w drifcie, na pewno będzie ten sam problem. PARUJE w chłodne dni. ponieważ z jakiegoś powodu nie zrobili pod szybką tego takiego noska, wilgoć z kulfona leci prosto na szybkę i mimo pinlocka wilgoci jest tak dużo, że zwyczajnie pośrodku jest para. gdyby był nosek, zbierałoby się wszystko na nim a nie na szybce.