Wpis z mikrobloga

@Dryblas: Szkoda w wuj :( Ile kulek miałeś?

Miałem dziś jednak czas na tylko jednego Kyogre i jednego Groudona. Groudon poniżej 80% a Kyogre uciekł chyba większości osób na raidzie. Mieli problem z dorzucaniem do niego, nie bardzo wiem czemu, bo dorzucać dawałem radę na luzie, tylko ciężko w okrąg great (nie mówiąc o excellent) trafić trochę. Zależy od ekranu może? Miasto niedaleko robiło mini maraton na legendy a ja nie
@Feuforce: no ja dzisiaj 11 rajdów, z 5 groudonów / 6 kyogre jakoś tak się to rozłożyło

kulek miałem dużo, z 10-12 bo my tylko żółtą ekipą robimy rajdy, więc bonus za kulki jest zawsze

dużo zależy od ekranu, bo niektórzy mi dają, żeby im złapać jak jakieś wyższe IV i na różnych ekranach się inaczej rzuca, zazwyczaj potrzebuję z dwóch kulek, żeby się do ekranu przyzwyczaić, na początku ledwo dorzucałem
@Dryblas: Ja się przygotowałem czytając i oglądając jak ludzie rzucają na /r/thesilphroad, bo kulek z reguły mam mało. Zółtych brak. No Kyogre będzie bardzo użyteczny, szczególnie na solowanie trójek. Na legendy będzie coraz mniej ludzi a trójki są zawsze i robi się je szybko, bo nie trzeba ludzi ogarniać. Na trójkach głównie zdobyłem większość swoich charge TMów. Też planuję może z jednego wymaksować (chociaż to od rare candy zależy, bo ostatnio
@robin_caraway: Ekipa jaką w Katowicach znalazłem wykruszyła się już po dwóch raidach, bo zimno i oni nie autami. Za to dziś koło południa ponad 60 osób robiło raid w jednym gymie tylko po to, żeby mieć szansę na exa tam. Ogólnie mania tam o exy jest teraz. Brak mi tego jak latem przyjeżdżałem do Kato i robiłem chyba z 15 km chodząc od jednego legendarnego raidu do kolejnych. W sumie to