Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem #niebieskiepaski, którzy płaczą pod tagiem #tfwnogf.
Chciałabym Was uświadomić, że gapienie się w ekran oraz Wasze łzy nie sprawią, że ładnapani.jpg stanie się rzeczywistą ładną panią, która Was pokocha całym serduszkiem. Nie lepiej byłoby przełamać swoją nieśmiałość, swoje bariery i zagadać do jakiegoś #rozowypasek, i jak się nie uda to próbować dalej, a nie poddawać się?
Trzeba też ustalić swoje możliwości. Zanim przebiegniesz 5 km bez przystanku, musisz zacząć od krótkich dystansów.
Wszystko jest możliwe, jeśli tego chcecie, a wokół jest sporo rozwiązań i alternatyw. No i najważniejsze by się nie poddawać.
Mireczki, loffciam Was całą swoją klawiaturą i każdym przyciskiem z osobna, ale kurczę troszkę mi smutno jak uznajecie siebie za #przegryw (,)
#amepociesza #rozowepaski #gorzkiezale #zwiazki #psychologia


  • 57
@Ameliore: oczywiście, że warto byłoby zagadać, ale jednak nie rozumiesz co jest przyczyną #!$%@? lub strachu przed interakcją z płcią przeciwną. To nieprzyjemne wspomnienia z tym związane, które zresztą są spowodowane zazwyczaj małą atrakcyjnością danego #!$%@?. Taki ktoś w takim razie wycofuje się z prób współżycia z kobietami i albo w akcie hiperkomensacyjnym robi coś dobrego dla ludzkości(jak wielu wybitnych pisarzy, uczonych itp.), albo wali konia przed ekranem. Oczywiście przypadków możnaby
@Ameliore: no niby tak, ale charakter przynajmniej w młodym wieku gra marginalną role w kontekście damsko-meskich relacji(pod warunkiem, że nie jest wybitnie #!$%@?). Przez pracę nad sobą rozumiesz siłownię, czy raczej "staranie się" być pozytywnym? Jeśli chodzi o to pierwsze, to wybacz, ale badania przeprowadzone w latach 80 wykazały że wielkość mięśni ma bardzo małą korelację z atrakcyjnością, liczy się ogólna sylwetka(szerokość barków, wielkość całego ciała). Wiadomo, że na siłce można
@Ameliore: a jaki on jest? Inteligentny? Jeśli tak, to możesz mu uświadamiać jak wygląda świat i życie, tzn. pokazywać to o czym mówię, badania, różne blogi, dyskusje(forum braciasamcy.pl polecam, ale TYLKO po mocnym odfiltrowaniu, bo sporo tam ludzi, którzy po prostu nienawidzą kobiet). Na początku pewnie będzie bunt, ale jak uświadomi sobie jak mają się sprawy, to coś mu się przekręci w głowie? Niekiedy taka terapia szokowa bardzo pomaga. Nie rób
@Ameliore: znaleźć jakąś koleżankę, co rozstawi przed nim nogi. Na tym portalu przegryw jest synonimem nieruchania. Oczywiście u tych, którzy siedzą w swoich gównopracach za 2k/msc i siedzą w mieszkaniu u rodziców, bo nie stać ich na własne mieszkanie jest całkiem sponio.
@Ameliore: Czyli uważasz, że kobieca empatia to mówienie "przegrywy pracujcie nad sobą, zagadujcie do nas, podrywajcie nas, macie się zmienić". Wielu rzeczy nie da się zmienić, nie znacie na nie rozwiązań, za to jak kobieta jest empatyczna, to sama się by wzięła za takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znam przypadek jednego z piłkarzy któremu dwa razy odmówili wymiany się koszulkami. Nigdy już nie zagadał o wymianę. Mówił,
wygrywa je alpha male z kwadratową szczenką i 195 wzrostu :)


@integrator123: ale bzdury.
wygrywaja ludzie, ktorz nie przejuja sie podzialem na wygrywow i przegrywow.
Znam facetow ponizej 170cm bez kwadratowej szczeki, ktorzy maja zony, dzieci i szczesliwe zycie. Tylko oni sie nie przejmuja, ze wedle wykopu powinni siedziec w piwnicy i plakac.
Te wszystkie przegrywy siedza w glowie przede wszystkim.

Problemem jest dzielenie ludzi po pierwsze na wygrywow i przegrywow,
@nowywinternetach Ale empatia jako taka to współodczuwanie. To, że komuś współczuję, rozumiem co przeżywa i chcę pomóc nie oznacza, że się chcę z tym kimś przespać.
Nie wiem dlaczego faceci uważają, że im się zainteresowanie kobiet należy z automatu i każda tylko powinna marzyć, żeby wskoczyć takiemu do łóżka, nie ważne jak koszmarny by nie był.
Ale empatia jako taka to współodczuwanie. To, że komuś współczuję, rozumiem co przeżywa i chcę pomóc nie oznacza, że się chcę z tym kimś przespać.


Nie zawsze http://www.psychologia.edu.pl/dziupla-jurka/teksty/1367-specyfika-meskiej-emocjonalnosci.html

Jedno to empatia wiążąca się z działaniem, jedno z odczuwaniem. Odczuwanie nie porównałbym do chęci pomocy, tylko ...do odczuwania.

Nie wiem dlaczego faceci uważają, że im się zainteresowanie kobiet należy z automatu i każda tylko powinna marzyć, żeby wskoczyć takiemu do łóżka, nie ważne