Wpis z mikrobloga

Kiedyś w szkole mieliśmy przygotować projekty naukowe. Byłem wtedy bardzo zainteresowany kosmosem więc postanowiłem zrobić model układu słonecznego. Pamiętam, że bardzo się napracowałem, chyba z tydzień wyklejałem z tektury i kolorowego papieru odpowiedni model i nauczyłem się ciekawie opowiadać o każdej planecie, żeby zrobić wrażenie na kolegach i koleżankach, oraz mojej wychowawczyni pani Kasi w której się podkochiwałem. Przede mną występował taki Tomek, ale miał jakąś gównianą prezentację o robotach, czy czymś takim, więc wiedziałem że go zagnę. Pewny siebie wyszedłem na środek i już miałem zaczynać mówić, kiedy rozległo się pukanie do drzwi, a właściwie #!$%@?ęcie w nie z buta i niczym żółto czerwona girlanda do środka wparował założyciel największej na świecie orkiestry zimowej znanej z przeboju wizards in winter, Jerzy Owsiak. Biegnąc #!$%@?ł stojącą przy drzwiach ławkę razem z siedzącą przy niej moją koleżanką Beatą, podbiegł do mnie, wyrwał mi z tablicy siódmą planetę od słońca i nakleił w jej miejsce jakieś kolorowe gówno. Potem wskoczył na biurko oszołomionej pani Kasi, #!$%@?ł jej z woleja w potylice, wyjął siemensa c60, ryknął do słuchawki "Ruslan przekaż Dzocharowi, że misja wykonana", #!$%@?ł na ziemię paprotki z parapetu i wyskoczył przez okno. Potem słyszałem tylko pisk opon i melodyjkę wygrywaną przez samochód lodziarnię family frost którą odjechał. Jako dowód załączam zdjęcie z akt policyjnych, które wykonano na miejscu zdarzenia w sprawie przygniecenia Beaty ławką (do dziś boi się mebli a jej mąż jest stolarzem więc to nie żarty). Śledztwo oczywiście umorzono, trop urwał się w górach Kaukazu. Na zdjęciu się uśmiecham bo pan policjant chwilę wcześniej kopnął leżącą na ziemi paprotkę i powiedział "idź mi z tym gównem" i mnie to rozśmieszyło ale tak naprawdę byłem bardzo smutny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pasta #copypasta #owsiak #wosp ##!$%@? #idzmiztymgownem #prawdziwahistoria
Stooleyqa - Kiedyś w szkole mieliśmy przygotować projekty naukowe. Byłem wtedy bardzo...

źródło: comment_QeU2yB0yIuaM9l7BnCJODZKxTBVeeFBI.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz