Wpis z mikrobloga

Siema Murki!
Jakiś czas temu znalazłem GPS podłożony pod moje auto. (pic rel). ,,Dziwnym'' trafem podłożony był pod auto którym jeżdżę tylko w jedno miejsce. Jak sami widzicie najtańsze gówno z aliexpressu. Początkowo myślałem, że może bagiety mnie rozpracowują albo coś, ale po zasięgnięciu języka dowiedziałem się, że posługują się innymi.Czyli oczywisty wniosek - konkurencja. W urządzeniu znalazłem kartę prepaidową Plusa. Sprawę zgłosiłem na bagiety które na wszelki wypadek od razu ją umorzyły (zażalenie odrzucone) więc zostało mi śledztwo na własną rękę. Niestety karta niezarejestrowana więc zarejestrowałem ją na siebie i poprosiłem o pełny billing. Billing i owszem otrzymałem, ALE tyko od momentu rejestracji karty
- wcześniejszy tyko na żadąnie organów ścigania więc dupa. Detektyw krzyknął sobie za sprawę 7 klocków - za dużo za taką wiedzę.
Jakie jeszcze widzicie sposoby dowiedzenia sie na własną rękę kto za tym stoi?
Na pewno te urządzenia mają jakieś oprogramowanie tylko nie wiadomo skąd je wziąć. Pozostaje jedynie kupić na Ali takie samo i podłączyc te które znalazłem.
#csiwykop #januszebiznesu #szpiegujo #elektronika #samochody #gps #policja #plus
Dejzon - Siema Murki!
Jakiś czas temu znalazłem GPS podłożony pod moje auto. (pic re...

źródło: comment_boz5ngndm7Z8nOfgICNleAuKQhBkb1LX.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
@happyloverboy: Bus z plandeką. Urządzenie włożone było w woreczek strunowy i trytytką dopięte do plandeki na busie w niewidocznym miejscu. Niestety jak oddawałem mocz na poboczu to rzuciło się w oczy bo wysunęło się poza obrys auta.
  • Odpowiedz
@Dejzon: Znalazłeś go gdzieś konkretnie na Ali? Jak tak to gdzieś powinien być opis, bo pewnie numer pod jaki to dzwoni konfiguruje się samodzielnie
  • Odpowiedz