Wpis z mikrobloga

#csiwykop #piotrkijanka #krakow

Aktualizacja możliwej trasy Piotra na podstawie nowych informacji - m.in. postu z grupy Poszukujemy Piotra Kijanki na Facebooku.

Oficjalnie od rodziny: Informacja z 14.01. godz. 12:00. Piotr był ostatni raz widziany (w dniu zaginięcia) pod Mostem Kotlarskim. Ta informacja o Piotrze pochodzi od sprawdzonego przez policję świadka.


Piszą też o tym na Onecie:
https://krakow.onet.pl/nowy-swiadek-w-sprawie-piotra-kijanki-mowi-gdzie-spotkal-zaginionego/n7qd7p0
Pobierz maximuss - #csiwykop #piotrkijanka #krakow

Aktualizacja możliwej trasy Piotra na p...
źródło: comment_v6mq1cGaSf4Ai8asmVTpIyNjMoTVit2r.jpg
  • 10
@maximuss: Piotr niestety wybrał najgorszą trase na nocne spacery , wiele razy wracałem z Kazimierza na Dąbie ale zawsze szedłem Al.Pokoju , nigdy nie przyszłoby mi do głowy żeby iść bulwarami. Więc to że gość był z Mielca i pewnie czuł się bezpiecznie zdecydowało - pewnie gdyby znał teren poszedł by prosto z Miodowej na Hale Targową przez wiadukt kolejowy ( też nie bardzo bezpieczna trasa ale lepsza od tej bulwarami)
@cyberspace: zgadza się, wybrał najgorszą możliwą trasę. Czytałem, że mają nagranie z monitoringu z ulicy Przemyskiej i tam się już o wiele bardziej widać, że jest pijany (zatacza się, przystaje na chwilę) w porównaniu do monitoringu z Miodowej, więc raczej nie myślał wtedy racjonalnie.
@maximuss: Cytat z artykułu na onecie: „Wczoraj psy doprowadziły funkcjonariuszy w rejon mostu Kotlarskiego. Jeden wskazał stojącą nad brzegiem ławeczkę, drugi doprowadził do brzegu Wisły.” Dlatego policja postawiła na przeszukiwanie nurtu.