Wpis z mikrobloga

@hesus_ipanienko: Jak poleci po jednej fazie to będzie działać. 15/7 poleci spokojnie. Ważne żeby instalacja była miedziana. Po drodze najlepiej, żeby nie było jakichś piekarników itd. bo się czasem dziwne rzeczy dzieją.
  • Odpowiedz
@RobaxX: ehh jednak skrętka to jest skrętka. nie wiem czy po prostu nie przewiercić się w drzwiach balkonowych i puścić zewnętrznie, nie wiem tylko czy w sypialni z powrotem wwiercać się przez okno czy przez ścianę. i jak to zapchać żeby było ciepło xD a to wszystko na 9 pietrze
  • Odpowiedz
nie przewiercić się w drzwiach balkonowych i puścić zewnętrznie, nie wiem tylko czy w sypialni z powrotem wwiercać się przez okno czy przez ścianę


@hesus_ipanienko: jest pewne ryzyko, że jak Ci w końcu popęka izolacja na kablu to przy jakimś większym deszczu woda popłynie Ci po kablu do chaty.
  • Odpowiedz
@hesus_ipanienko: Skrętka najlepsza ale nie rób fuszery i nie ciągnij po elewacji. Nie da się środkiem rozprowadzić pod listwami podłogowymi i progami? Repeatery Wifi to gówno, nie polecam nikomu. Te adaptery PLC nawet działają ale czasem tracą łączność no i musza być na tej samej fazie. Czasem to niemożliwe. Lepsze PLC niż skrętka za oknem i lepsze niż repeater. Jak już musisz po elewacji to użyj kabla żelowanego do zastosowań zewnętrznych.
  • Odpowiedz