Wpis z mikrobloga

Mirki, ale zgniłem.
Pojechałem ustawić geometrię kół. Mam kię c'eed, a wg koreańskiej myśli technicznej, żeby zdjąć kołpak, trzeba odkręcić śruby mocujące koło. Janusz prowadzący warsztat zaśpiewał sobie + 20 zł za odkręcanie i przykręcanie kół.

Ale nie to jest najlepsze. Cena geometrii przód i tył na stronie janusza to 80 zł. Tymczasem po wszystkim janusz sobie zaśpiewał 120. Pytam, jakim cudem, skoro 80 za geometrię + 20 za te koła. Janusz stwierdził, że cena geometrii to 100 zł, a na stronie jest tyle, bo to stara cena a on nie ma możliwości "żeby to w tym internecie zmienić" xD

Powiedziałem januszowi, że mam przy sobie tylko stówę i płacę tyle, ile jest podane w cenniku, a jeśli ma problem, to bardzo proszę, niech dzwoni na bagiety, ja im bardzo chętnie pokażę cennik. Janusz trochę poczerwieniał, sapnął raz i drugi, wziął stówę i poszedł na bigos do swojej kanciapy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszebiznesu #polak #samochody
  • 17
Powiedziałem januszowi, że mam przy sobie tylko stówę i płacę tyle, ile jest podane w cennik


@ReinmarKrakau: Nie rozumiem jak można jechać do warsztatu, pozwolić komuś coś robić przy aucie i nie zapytać najpierw ile to będzie kosztowało? Dlaczego nie zapytałeś jaki koszt? Jedno zdanie "panie jaki koszt tej geometrii będzie?" Tylko tyle.

no #!$%@?, ktoś myslisz ze chce ukraść kołpak za 15 zł? mateczko


@Fobiczek: Od kiedy kołpak kosztuje
@Jokker: @blueray: haha 400 zl za komplet KOŁPAKÓW. Gościu, komplet 16 calowych alufelg mozna kupic juz za 800 zł, wiec te swoje koreanskie kołpaki za 400 zł mozesz wsadzić w dupe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koreanski szmelc i ich wynalazki XD
haha 400 zl za komplet KOŁPAKÓW. Gościu, komplet 16 calowych alufelg mozna kupic juz za 800 zł, wiec te swoje koreanskie kołpaki za 400 zł mozesz wsadzić w dupe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koreanski szmelc i ich wynalazki XD


@Fobiczek: Gościu Ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Tzn nie chyba, a naprawdę nie wiesz o czym piszesz.Mówimy o cenach producenta. Idz do salonu i kup komplet
Po #!$%@? podajesz ceny salonowe jak i tak nikt z nich nie korzysta?


@Fobiczek: Potrafisz w ogóle czytać o czym tutaj rozmawiamy? Gość ma fabryczne kołpaki i rozmawiamy o ich cenie.
Jak gość zgubi jeden kołpak to za jeden będzie musiał zapłacić ~100zł, a Ty mu proponujesz z biedronki. Skoro ma takie założone, to o ich cenach rozmawiamy.

Piszę ceny średnie bo wiem że tyle kosztują kołpaki w innych markach, akurat
4 z 5 śrub trzeba odkręcić tak w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ScaRRyMaN w ASO chyba wiedzą które, taki Mirek mechanik ma na warsztacie ultrarzadka kia ceed z fabrycznym kołpakiem i #!$%@? się zna xD