Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam watpliwosci co do jednego faceta z ktorym sie spotykam. Widze ze jest zdesperowany a nie spytam go wprost czy jest. Strasznie mi slodzi, mowi ze jestem piekna mimo ze ja waze 95 kg(174cm wzrostu), planuje nasza przyszlosc mimo ze znamy sie raptem 3 miesiace i widzimy sie srednio raz/dwa na tydzien. Chlopak calkowicie normalny, nie czuc ze #przegryw Kupuje mi drobne prezenty jak kwiatki, slodycze mimo ze zawsze go prosze zeby tego nie robil bo mi az tak na tym nie zalezy. Lubie go i dobrze sie z nim czuje ale wiem jak wygladam(nie mam ladnej twarzy) i jakos nie czuje zeby to bylo szczere z jego strony. Nazywa mnie swoim "skarbkiem" "zabka" i ciagle chce sie calowac.
Raczej nastawilam sie ze bede sama zawsze bo nie wygladam 10/10 i nie mam zbyt duzo meskich znajomych(22lvl). Nie wiem czy to normalne wsrod facetow? Co robic? Widze ze jest wrazliwy i romantyczny wiec musze byc delikatna.
#tfwnogf #tfwnobf #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 83
  • Odpowiedz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania wiem, że pytanie prosto z mostu, ale czy zaruchal?
Niektórzy są świetnymi aktorami, ale chodzi im o jedno
Dwa może się czuje dobrze, bezpiecznie, że ma ciebie, wiesz zakochany jest i widzi wszystko przez różowe okulary nie twierdzę że znikną, ale jak znikną to może się jego podejście zmienić i będzie bardziej chłodny niż uczuciowy
Trzy mam twój wzrost, w najgorszym razie ważyłam 88 kg co mnie przeraziło, ale teraz mam
  • Odpowiedz
Widze ze jest zdesperowany a nie spytam go wprost czy jest. Strasznie mi slodzi, mowi ze jestem piekna mimo ze ja waze 95 kg(174cm wzrostu)

Tak więc wnioskujesz że jest zdesperowany bo masz kompleksy na punkcie swojego wyglądu, no kwintesencja #!$%@?. Nie pytaj się go czy jest zdesperowany tylko czy potrafi żyć z osobą żyjącą w kompleksach.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To, ile ważysz czy masz (według siebie) niezbyt ładną twarz, nie ma tutaj znaczenia, bo nie takie różowe widuje się z facetami. Odbiór takiego zachowania faceta zależy od kobiety: niejedna była zadowolona, że chłopak tak słodzi, ale część byłaby tym przytłoczona i czuła się niepewnie. Gdyby facet planował wspólną przyszłość po trzech miesiącach znajomości, to uciekałabym jak najdalej xD Porozmawiaj z nim o tym. Nie mów nic o desperacji, bo
  • Odpowiedz
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania Opko więc spotykasz się z chłopakiem na którym wgl ci nie zależy? No troszkę smutno
Napisałaś, że nikogo sobie nie szukasz, ale jednak jest ktoś komu na tobie zależy na takiej jaką jesteś
Jakbym była tobą, to mimo, że też miałabym jakieś kompleksy zastanowiłabym sie. Skoro mam jakieś wady, a ktoś mnie lubi, dlaczego? Wygląd to nie wszytko, dogadywanie się z drugą osobą ma często najważniejsza wartość w związku. Skoro on
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie wiem bo nie jestem na twoim miejscu. Na pewno przeanalizowalabym sytuacje na spokojnie, jego zachowanie wobec ciebie i innych osób. Postaralabym sie wyeliminowac mozliwosc, ze chodzi mu tylko o seks, a mozesz to zrobic najprostszym sposobem z mozliwych, po prostu nie uprawiaj z nim seksu do momentu az nie bedziesz pewna.
No sorry ale nie takie laski jak Ty są z facetami (akurat o wadze mowie) nie rozumiem dlaczego nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może wymaga ale czeka aż sama się weźmiesz za siebie? Swoją drogą sama powinnaś od siebie coś wymagać jeśli jest ci ze swoją wagą źle.

nie zaruchal, nie ze mna. Mnie sie juz nie chce walczyc i wlasciwie nikogo sobie nie szukam bo nawet jakbym w magiczny sposob schudla 40 kg to mysle ze nadal czulabym sie ze soba zle.


spróbuj i się przekonaj, może będzie źle ale nie tak
  • Odpowiedz