Wpis z mikrobloga

@bi-tek: Szybciej niestety się nie dało - był dość spory problem z przyznawaniem odznaczeń (wszystkich). Poza tym, wleciało ponad 5000 odznaczeń jedynie za Sylwestra, ten system nie był gotowy na tak duże liczby.

Ale już jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
@a__s: A co wy to ręcznie liczycie?

@padobar: mam mały projekcik i kilka tabel co mają po 1-2 mln rekordów a tabel w sumie jest chyba 31 i takie operacje lecą praktycznie w kilka min, maks kilkanaście
A co wy to ręcznie liczycie?


@bi-tek: Nie :-) Problemem był tu system przyznawania odznaczeń, który projektowany był lata temu. Wtedy serwis był dużo mniejszy, miał mniej danych, więc wszystko działało sprawnie. Obecnie nam się trochę spuchło, nawet trochę bardziej niż trochę. I odznaczenia przestały w pewnym momencie wyrabiać. Problem na szczęście już rozwiązaliśmy ;-)
@a__s: W czym problem był technicznie? Jesteś w stanie to opisać ? Ja np jeszcze odznaczenia kałasznikov nie dostałem a się kwalifikuje

Jaki jest czas reakcji algorytmu od spełnienia warunków do otrzymania odznaczenia ?
Ja np jeszcze odznaczenia kałasznikov nie dostałem a się kwalifikuje


@bi-tek: A jesteś w stanie powiedzieć mniej więcej, w którym momencie spełniłeś warunki do odznaczenia? Zaraz to sprawdzimy.
@bi-tek: Gdy powinieneś dostać odznaczenie, system odznaczeń miał awarię, dlatego go nie dostałeś. To odznaczenie operuje na pewnym przedziale czasowym, nie sprawdza starszej aktywności. Po naprawieniu odznaczeń, Twoje zaległe nie wpadło więc z automatu. Nie martw się, jesteś na liście do odznaczenia, do końca tygodnia będziemy uzupełniać odznaczenia kolejnych Wykopowiczów.
Nie martw się, jesteś na liście do odznaczenia, do końca tygodnia będziemy uzupełniać odznaczenia kolejnych Wykopowiczów.


@a__s: I gdzie jest mój kałach ?
@a__s: I co? Pstro dalej nie ma,

zaawansowany system ocieplania wizerunku administracji


Tak to jest jak zatrudnia się więcej "humanistów" od programistów i wychodzi serwis testowy pod tytułem wypok pl, Dalej tego nie potraficie naprawić ?