Wpis z mikrobloga

@robvan: związek homo pozwolił oderwać rolę policjantów od sztampy, znanej z filmów policyjnych. W tej parze biała policjantka była trochę zagubiona, niepewna i emocjonalna, a tło jej nieudanego flirtu z partnerką, według mnie lepiej pozwoliło zrozumieć jej podejście do Jamesa. Według mnie para damsko-męska zbyt łatwo uciekłaby w kierunku romansu w stylu 'Zabójczej Broni' i całe rozwiązanie z ostatniego odcinka, byłoby mniej wiarygodne.
@robvan: uważam, że wyjaśniłem, dlaczego uważam, że ten wątek jest tam naturalny, a na siłę jest #!$%@? się o każdą parę nie hetero. W serialu z głowy wymyślę z 5 par hetero, na tą jedną, o którą się czepiasz. Gdyby proporcje były odwrotne, uważałbym, że to nienormalne i na siłę (w serialu, gdzie orientacja jest mało istotna).
W ogóle, to tylko o jednej z nich można powiedzieć, że jest homo. O
@nyszom nie rozumiem dlaczego słowo nienormalne ma dla ciebie tak pejoratywny wydźwięk :) zwykle słowo opisujące coś co występuje rzadziej lub nie jest większością. Pozdrawiam i nie spinaj się. Nie mam nic do homo, mi chodzi tylko o to że jest to na siłę ostatnio wszędzie wciskane. I tyle.