Wpis z mikrobloga

Kochane Mirki,

Slowem wstepu pragne obwiescic cos, co juz wszyscy znacie, a czego doczekac sie nie mozecie, mianowicie rozchodzi sie o wykopiwo. Pewne mordki juz wrocily z Polandii, wiec pora sie spotkac.
Tematem przewodnim imprezy sa urodziny naszego Żydziątka, mojsze (urodziny 4 luty). Co prawda nie mamy tu zadnej kamienicy, gdzie mozna zachlac sie w trupa, ale za to mamy do wyboru 2 kregielnie: Bloomsbury na Euston i Palace Superbowl na Elephant & Castle.
Nie moge znalezc tego linku z ankieta od kontry, wiec napiszcie tylko, ktora miejscowa Wam bardziej odpowiada.
Data: 09.02.2018, Piatek
Czas: 17:00

#wykopiwolondyn #londyn #uk #wielkabrytania #london

@mojsze @derincon (musialam) @CCTVm8 @arkadiuszl4g @Gensek @m_bielawski @niemamdupy @siwy92 @elmozgo @marcinsa12 @tptak @kwiatosz @wu_tang_LAN @majkkali @Kureks @orzel1987 @FantaZy @gp1600
  • 48
  • Odpowiedz
Możecie na mnie liczyć, ale może się okazać że przyjdę już lekko wypity ze względu na moją obecna działalność.
  • Odpowiedz
Czolem!

Probwalam zabukowac nasza grupe na kregle, ale niestety nie przyjmuja rezerwacji, walk-in only. Zagwarantowano mi, ze walk-in zawsze dostaje swoja kolejke do gry, ale czas oczekiwania na lane to 30 min. Wiec jesli chcemy grac o 19:30, musimy pojawic sie o 19:00. Mozemy rozegrac tyle gier, ile nam sie podoba

Wiec proponuje: idziemy do pubu i czekamy na wszystkich, i grupa uderzamy na kregle.

Data: 9 luty, Piatek
Pub: The Rocking
  • Odpowiedz
@Euthymol: jak ktoś głodny, to można też zjeść po prostu w tym Wetherspoonie ;) Albo obok w Nando's.

@wu_tang_LAN: tam się płaci per gra. Można wziąć kilka od razu, ale nie wiem czy jest jakiś limit. Jak będziesz chwilę po 19, to przecież nic się nie stanie, nie musimy tam na konkretną godzinę iść.
  • Odpowiedz
@Euthymol: ale super ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak cos to zglaszam sie na ochotnika zeby zrobic jakis film pamiatkowy z tego wypadu, akurat dobrze sie bawie ostatnio w premierze wiec jak lud bedzie chciec to cos nagram.
  • Odpowiedz
@m_bielawski: mozesz zabrac, ja tylko musze steadycam dokupic do mojej 'kamery' i gitara. Zrobimy taki fajny 4-5 min film z imprezy, moze sie nawet pokaze wykopowi jak sie bawimy w londynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz