Wpis z mikrobloga

Od kiedy Heynckes zawitał do Bayernu aby zastąpić Ancelottiego, Bayern ma najlepszy wskaźnik zwycięstw spośród wszystkich zespołów w top 5 ligach.

Najlepiej formę Bayernu za Heynckesa obrazowuje fakt, że współczynnik zwycięstw Bayernu za Carlo Ancelottiego wynosił zaledwie 54%.

#pilkanozna #mecz #bunesliga #bayernmonachium
Pobierz vardum97 - Od kiedy Heynckes zawitał do Bayernu aby zastąpić Ancelottiego, Bayern ma ...
źródło: comment_O0WKSH9sSMrq883g0jzady8bqzQd6JGd.jpg
  • 4
@Kristof7: wątpię, gość ma już 73 lata, został właśnie najstarszym trenerem w historii Bundesligi i Ligi Mistrzów i wiele razy w wywiadach mówił, że czuje się zmęczony i obiecał, że zostanie tylko do końca tego sezonu, bo chce przejść na emeryturę.
Według mnie będzie się tego trzymał i w przyszłym sezonie przyjdzie ktoś nowy.
@vardum97: Wiek robi swoje ale kolejny raz już Bayernu nie poprowadzi. Sezon długi nie jest a i może jego transfery by dokonali to może by się zgodził. Tak czy siak marnie na chwilę obecną wygląda paleta dostępnych trenerów dla FCB.
@Kristof7: czy ja wiem, głównym kandydatem i tak jest Tuchel, a on jest dostępny cały czas.
I to chyba byłby najlepszy wybór jeśli zarząd będzie mógł w stanie dojść z nim do porozumienia.
Nie bez powodu, mówi się o nim, że to niemiecki Guardiola, tylko ma do trenowania słabsze zespoły.
No i sam Guardiola mówił o nim, że to on powinien objąć stery Bayernu bo jest najlepszy.