Wpis z mikrobloga

cześć #remontujzwykopem i #budujzwykopem mam problem z #castorama ... sprzedali mi krzywe panele albo się wypaczyły po dwutygodniowym leżakowaniu w ogrzewanym normalnie mieszkaniu - były zapakowane, w paczkach powiozłem je na drugi koniec polski gdzie teraz są i nie da się ich ułożyć, mam paragon, telefonicznie oraz na online-chacie (picrel) dostałem informację, że produkt mogę zwrócić w DOWOLNYM sklepie ... niestety własnie wróciliśmy z niczym z pobliskiego sklepu a jedynie pani na Grochowskiej łaskawie przyjęła reklamację ... panele leżą, podłoga nie do ułożenia a ja mam to trzymać do 14stu dni - remont wstrzymany ... 4k zablokowane ...
kaczor - cześć #remontujzwykopem i #budujzwykopem mam problem z #castorama ... sprzed...

źródło: comment_V4QOJWOmsfZgpgnxUcey8EYM3mlT3uqN.jpg

Pobierz
  • 20
@kaczor:często jest tak że to krzywa posadzka sprawia że przy montażu wydaje nam się że to panel krzywy, że nie wejdzie za chiny a wszystkiemu winien dołek w wylewce i wystarczy podłożyć kilka paneli tymczasowo pod układane aby połączenia ładnie się schodziły
@kaczor: bardzo ładnie, ja tak kładę i ładnie to wygląda, pilnuj też linii tej przekładki przenoś kątownikiem na drugą krawędź paneli żeby miało to ręce i nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale przy tej grubości z tą krzywizną to walkę będziesz miał niezłą, podrzuć foto jutro bom ciekawy tej krzywizny