Wpis z mikrobloga

@ep3k20a2 dopytałem czy mogą mnie za to aresztować albo nałożyć grzywnę i czy jest to przestępstwo, a jak mnie nie aresztują to raczej do sądu nie trafi XD to że oni mi nie powiedzą czy to gospodarczy czy ogólny to raczej wiem, ale nic ci zrobić za to nie mogą
  • Odpowiedz
@ep3k20a2 i #!$%@?, nawet jeśli trafiłbym z tym do sądu to z łatwością bym wygrał taką sprawę, przecież CCCP to jedynie nazwa państwa XD to tak jakbym założył koszulkę z napisem Północnokoreańska Republika Ludowa i dostał wyrok, bo tam jest autorytarny rząd XDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@ep3k20a2 stary, to jest nieistniejące państwo, a moja koszulka ma tylko jego nazwę. Nazwę. 4 litery. CCCP. Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. Jak masz jakichś kumpli prawników, to niech ci powiedzą czy za nazwę mogą ci cokolwiek zrobić, jeśli mi nie wierzysz
  • Odpowiedz
@ep3k20a2 nie masz argumentów i bawisz się w przedrzeźnianie. Odpowiedz mi na pytanie, czy prokuratura może pozwać mnie za nazwę państwa na koszulce? Pominę już fakt, że flaga a nazwa to zupełnie inna sprawa
  • Odpowiedz