Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się zapytać bo może ja jestem jakiś dziwny i mam dziwne pojęcie o seksie. Mam 23 lata, obecnie rozpocząłem związek z pewną panną. Wcześniej miałem 2 dziewczyny z którymi uprawiałem seks i wszystko zawsze WEDŁUG MNIE wyglądało normalnie, ale przy tej mam pewne wątpliwości czy to tamte były nienormalne i wyuzdane. Otóż pewnego razu się zabawialiśmy no i wziąłem ją na hiszpana. I w taki sam sposób, na jej biuście skończyłem. Z poprzednimi partnerkami czasem zabawialiśmy się podobnie no i ja uważałem to za jakiś tam jeden z normalnych elementów zabaw seksualnych, im też się podobało, ale ona zrobiła mi taki ogromny raban o to, że coś takiego to ogromne poniżenie dla kobiety i w ogóle. Do tej pory łazi trochę naburmuszona i daje do zrozumienia, że zrobiłem coś dziwnego, no ale w mojej opinii to przecież nic strasznego. Także nooo różowe paski możecie się wypowiedzieć kto tu jest dziwny.

#seks #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: IMO dziwne że nie zareagowała wcześniej tylko rzuciła fochem po wszystkim. No i gdzie w tym coś poniżającego. Pogadaj z nią szybko i ustal co jest dla niej akceptowalne żebyś nie obudził się za pół roku że jesteś z kłodą która akceptuje tylko misjonarską pod kołdrą i przy zgaszonym świetle.
TerminowyEskimos: Mi kiedyś facet po seksie analnym próbował wsadzić penisa do ust. Powiedziałam że nic z tego i zasłoniłam twarz. Pięć minut później próbował znowu. Na moje protesty stwierdził, że dla niego to normalne i jego poprzednia laska sama go o to prosiła i czemu ja narzekam, skoro wytarł się nawet ręcznikiem, a przy tamtej się nie wycierał.

Tak więc różne rzeczy dla różnych ludzi są normalne, mi osobiście jako różowemu
@AnonimoweMirkoWyznania:

jakaś gra wstępna, masaż, erotyczna a niewulgarna rozmowa w trakcie, pieszczoty innych części ciała niż piersi i pośladki to dla nich abstrakcja.


A powiedziałaś to temu facetowi? Bo jakoś wątpie żeby po takim wyznaniu miał to w dupie i dalej robił po swojemu.
Może zamiast chęci żeby się domyślił, no nie wiem sam. Po prostu mu powiedz? Wiem, chory pomysł.
TerminowyEksimos: @Skyworld: Powiedziałam oczywiście, nawet pokazałam mu co i jak, wielokrotnie. Sam mi do tej pory dziękuje, mówi że nie wiedział, że zmysłowy powolny seks może być taki fajny (oczywiście ostrzejszy raz na jakiś czas też jest ok, nie twierdzę że nie). W tym rzecz, że facetom trzeba wszystko od a do z tłumaczyć, większość młodych chłopców nie potrafi się nawet całować, wsadzają ci język do ust i myślą jakimi
Otóż pewnego razu się zabawialiśmy no i wziąłem ją na hiszpana. I w taki sam sposób, na jej biuście skończyłem.

ona zrobiła mi taki ogromny raban o to


@AnonimoweMirkoWyznania: Dała ci tak skończyć mimo iż się jej nie podobało a potem zrobiła borutę? Albo kończysz w 2 sekundy i nie zdążyła zareagować albo coś z nią nie tak, że daje się brać na sposoby które są dla niej rzekomo poniżające