Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty

te alty to jakaś porażka. Jak sobie grzecznie siedzę na #btc i trejduję jak na Janusza trejdingu przystało ( #smiesznekreski to jeszcze nawet nie moja liga) no i jakoś tam leci. A to 20 dolanów do przodu, a to 13 do tyłu bo akurat do kibla musiałem i coś mi się źle nacisnęło) a to znowu 19 dolanów do przodu... no jakoś tam sobie idzie.

Ale nie... Jak na Janusza przystało muszę raz na jakiś czas swój cały dorobek życia #!$%@?ć w jakieś gunwocoiny, bo przecież tam kuhwa miliony som... a dziecku by się nowy rolex przydał, albo pomarańcze z hameryki czy coś.

No i chu... minus pincet dwa czyterysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#itaksiezyjenatejwsi


#szitowcy
  • 13
jak wsadzasz pieniadze w takie scamy jak trx


@MaxwellStB: a regularnie wsadzam w jakieś scamy... znaczy z myślą, żeby za 15 czy 20 minut wyjąć z milionowym zyskiem (albo z jakimś w ogóle) ale zwykle akurat zaraz po moim wsadzie idzie to w piździec gdzieś w dół i tyle...

na szczęście mało mnie to martwi, to zabawa w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m___w: ja to już byłem 3 razy ale mam przerwę i jak się teraz wybiorę to po 6 latach przerwy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

póki co na trzy starty raz wróciłem na lawecie, raz na lince holowniczej z granicy PL-DE i raz prawie sprawnym autem (piątego biegu mi brakło i na czwórce darłem z Grecji....)