Wpis z mikrobloga

Takie siepomaga to idealny biznes, strona internetowa, która nie wymaga dużego zespołu -jakiś copywriter, menedżer, IT. Promujesz ludzkie tragedie tworząc z nich historie które wyciskają łzy, dzięki czemu ludzie łatwiej wpłacają. Promujesz Ofc te które wymagają absurdalnych kwot jak 1 mln dolarów, bo zysk z takich jest większy, co z tego, że duża część to medycyna alternatywna, która nie zadziała. Ktoś skrytykuje działaność? No to rzuć zwykłych ludzi na tego człowieka, niech powiedzą jaki jest bezduszny bo uderza w te dzieci, a nie wcale w organizacje. 6% to moim zdaniem duży procent i ta organizacja to nie organizacja charytatywna a zwykła platforma ogłoszeniowa, która promuje tragedie najbardziej dla nich opłacalne. W dodatku spamują Wykop, wiedząc, że wiele osób będzie miało wyrzuty sumienia zakopując znalezisko, no bo wiesz zakop = skazanie horej curki na śmierć.
#gownowpis #opinia #siepomaga #neuropa #wykop #horacurka
  • 14
co z tego, że duża część to medycyna alternatywna,


@Reepo: na pewno? wydawało mi się że każda akcja na siepomaga.pl musi być przepuszczona przez fundacje potwierdzającą zasadność leczenia.

cc: @looz
@LooZ: z punktu widzenia osoby potrzebującej to siepomaga jest świetną platformą, tzn. ma największą ilość ludzi wspierających + jeśli im się opłaci to wypromują mocno twoją prośbę. Więc rozumiem ludzi, którzy wybierają ich, żeby mieć pewność, że cokolwiek się uzbierało. Moim zdaniem problem polega w tym jak podchodzi się do tego psychologicznie (czyli tworzenie tesktów które mają wzbudzać poczucie winy jeśli nic nie zrobisz) i jeśli chodzi o etykę - jakie
@LooZ: Oh, zapomniałem, że Ty też tam robiłeś. Miałem ubzdurane że jakaś zrzutka czy inne coś. Btw, nie śledzę, ale wszystko idzie w dobrą stronę? Śmiesznie w sumie, że trzeba iść na kompromisy w takich sytuacjach, np. wiem, że z mojej choroby możnaby zrobić też niezły opis nawet jeśli (póki co i mam nadzieję, że nie będzie inaczej xD) nic mi nie grozi. Typu nagłówek:
„Pomóż mi, nie chce się wykrwawić