Wpis z mikrobloga

@michelney: niby jest czwarty-wymiar ale #!$%@? rejestracje i nie da się jej przejść XD tak poza tym możesz dopisać się do grupy "Czasoholicy" na facebooku. Da się tam trochę podyskutować o zegarkach.
A kmziz-cóż to trochę zegarkowa elektroda. Któryś admin czy inny szanowny zadufany w sobie gościu wstanie lewą nogą i walnie banem ;)
Lata temu mieli moderatora który tak bardzo nie lubił chińczyków że banował i zamykał tematy o nich,
@thewickerman88: czasoholicy to tez czasami raczek + jak dla mnie lekko przesadny lans niektórych marek takich jak np balticus(który osobiście mi się podoba ale mamy dużo innych fajnych polskich marek) ale tam to jest wyznacznik renomy i prestiżu jak zeppelin na wykopie XD. Zauważyłem że większość grup/forum które są opanowane przez ludzi koło 40-50++ to jest właśnie takie styl o jakim pisałeś powyżej, ci ludzie nie potrafią internetu i zachowanie na
@bojesieminusow: Twój stereotyp 50latka w sieci jest tak głupi że tłumaczyć to może tylko Twój wiek.
Sporo dzisiejszych 50latkow miało dostęp do sieci w czasie kiedy byłeś najszybszym komandorem nocnika w całym przedszkolu.
A co do kizimizi to jej karuzelą #!$%@? jest nieustanne lizanie się cyferblatach:
" fajny? Ooo jaki fajny! A mój fajny? Noooo..." i uwierz mi, bo mam swoje prawie 50, stoi za tym Twoja grupa wiekowa, nie moja.
@Gixaar ale sam pokazujesz, że facet miał trochę rację, bo choć masz w cholerę wiedzy w pewnych tematach, to jesteś również uroczym przykładem stylu pogardliwego z uroczą domieszką agresji - b. często gdy wiesz coś lepiej/nie zgadzasz się z kimś, to obrażasz rozmówcę, tym samym dokładając cegiełkę do stereotypu. A ludzie niech się miziają do woli, można takie posty ignorować, wiadomo, że pewni ludzie uwielbiają poklepywanie po plecach, ale trudno.
@thewickerman88 Czasoholi ostatnio wyciszyłem, bo zaczął się regularny spam. 26 tysięcy osób, udziela się jakieś 600-700 maglując ciągle te same tematy. No i Balticus... Teraz wpadam tam tylko żeby przejrzeć sobie bazarek. Na kizi boję się wchodzić na działy inne niż ruskie, bo jak Breguet nie jest twoim przodkiem to jak śmieciu śmiesz śmieć tu przychodzisz.
Najmilej wspominam właśnie 4 wymiar, ale dawno nie wchodziłem i zapomniałem hasła, a przypomnienie go nie
@mrzyn a sama prawda. Ja siedzę wszędzie ale i tak zaglądam od czasu do czasu i pregladam foty szukając fajnych zegarków i opinii użytkowników.
Na czasoholach popularny balticus, na kizi vatislavia, na 4wymiarze gerlachy. Wszedzie coś jest.
@Gixaar:

byłeś najszybszym komandorem nocnika w całym przedszkolu.

o to to to, teksty tego typu mi chodzi
wybacz jeżeli cię uraziłem moim stereotypem, ale jak oglądam rodziców moich znajomych którzy są bliżej 60 i zakładają ekshibicjonistyczne konta na facebooku i wykłócają się na fanpejdzach o każdą pierdołę to nie mogą mieć innego zdania. Sam mam admina na jednym z fanpejdzy który jest w tematyce interesujących ludzi którzy wychowali się głównie w
@michelney: Ostatnio był świetny temat o tej Omedze, co jakaś kobita prosiła o ocenę, a goście bez patrzenia na fotki uznali, że to podróbka ;) Ogólnie mam wrażenie, że polskie fora w dużej części odzwierciedlają polski rynek zegarków - nie jest on rozbudowany, dopiero się rozkręca. Polecam raczej polatać po anglojęzycznej części netu.