Wpis z mikrobloga

Sprzęt YPG. Myślę że posiadanie hełmów utrzymuje YPG na szczycie najnowocześniejszych armii w regionie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieje że faktycznie te Amerykańskie zabawki dojechało na czas. Nie żebym kibicował monobriowym, ale wybór między kurdami, a koalicją szczurowsko-karakańską jest chyba jasny dla całego tagu.

#syria #bitwaoafrin #ypg #kurdowie #kurdystan
KochanekAdmina - Sprzęt YPG. Myślę że posiadanie hełmów utrzymuje YPG na szczycie naj...

źródło: comment_VnRZISSCNIxsMRtDkeG7sV8lEsbchn1d.jpg

Pobierz
  • 7
@KochanekAdmina: jeszcze nie widziałem bojownika YPG w kasku ( ͡° ͜ʖ ͡°) kogoś z SDF raczej też nie.
No i pamiętaj, że sprzęt od USA był dostarczany do Rożawy, a do Afrin jeśli trafiła jakaś jego część, to pewnie była ułamkiem dostaw.

Widome jest że po Idlib cała furia Assada leci w stronę Rakki

xD
Furia Assada xDDD
Jakby #!$%@? nie był, to własnoręcznie Rakki nie odbije,
Wymęczeni kilkuletnią wojną poborowi?


@Abu_Hajar_ibn_Zbigniew: Weterani. Takie bzdury że ludzie się męczą wojną to może są dobre dla karmienia ludzi z NDF. Przecież ISIS powstało z tego powodu że ogromna grupa żołnierzy Husseina nie miała co robić po przegranej wojnie. Zawsze się znajdą ludzie chętni do walki, a kiedy cała syria poza Rożawą będzie już oczyszczona to NDF będzie można zwolnić do domu, a do ofensywy na Rożawe zgarnąć całe zawodowe
Rożawą będzie już oczyszczona to NDF będzie można zwolnić do domu, a do ofensywy na Rożawe zgarnąć całe zawodowe wojsko porozbijane po całej Syrii.


@KochanekAdmina: Assad przez lata będzie musiał w kraju szczególnie w okolicy hamy i idlib trzymać spore siły. Choćby po to żeby zastraszyć okoliczną ludność.